PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa Błyskowa



psznuzio
13-06-2010, 10:04
Witam wszystkich.

Mam do was pytanie bo nie wiem co się stało. Posiadam Kodaka Z812 IS. Wczoraj podczas robienia zdjęć zauważyłem że lampa błyskowa nie działa. Lampa normalnie wyskakuje (otwiera sie) ale niestety nie błyska. Czy istnieje możliwość że to żarówka się może już przepaliła i czy można ją wymienić?

tymancjo
13-06-2010, 18:25
Powodów może być wiele, nie sposób nic poradzić tak ad hoc.