PDA

Zobacz pełną wersję : Obalam mity na temat Apacera OTG CD211



Al Bundy
22-04-2005, 21:06
W związku z innym długim i zagmatwanym wątkiem pragnę napisać wam w skrócie...

1. Apacer nie sprawia żadnych problemów.
2. Instalacja dysku trwa 1 min.
3. Czytnik nie jest potrzebny - czyta bezpośrednio z D70
4. Batria to prawdopodobnie Nokia 7110
5. Jest najtańszym rozwiązaniem na rynku.

Polecam jego zakup. Wątek o fotobanku jest dłuuugi a tu nie ma co pisać - czas kupować...

Siupes
23-04-2005, 04:26
kazdy czytnik bedzie czytal bezposrednio z d70, niestety szybkosc jest tylko na poziomie usb 1.1
gratuluje zakupu i oby dobrze sluzyl :)

wigi
23-04-2005, 13:22
W poprzednim watku bylo cos o ograniczeniach tego urzadzenia jesli chodzi o przesylanie (kopiowanie) plikow na komputer. Jak wyglada ta sprawa?

Art_PL
23-04-2005, 20:45
Przy pracy jako zwykły dysk USB ograniczeń nie ma.
Jedynie jeżeli chce się "off line" skopiować jakieś pliki z jednego katalogu (lub partycji) na drugi to ograniczeniem jest (chyba) 40 plikow na raz. Czyli jest to nieistotne.

Ja takze mam apacera i smiga jak trzeba. :-)

Nawet mam wrazenie ze podpiety bezp do aparatu dziala szybciej niz tylko USB 1.1.
Jak jest podbiety do kompa pod USB 2 to dziala z pelna predkoscia USB v dysku.

A i wazna rzecz, slyszalem ze dyski Samsunga moga miec problemy z takimi urzadzeniami jak Apacer Share Steno CD211.

Al Bundy
24-04-2005, 09:14
Ja mam właśnie Samsunga i nie mam problemów. Ograniczenie faktycznie dotyczy tylko ręcznego wybierania fotek do kopiowania bo samo przezucenie z D70-tki około 300 zdjęć jednocześnie niczego nie kasuje...

Ted
24-04-2005, 09:33
W poprzednim watku bylo cos o ograniczeniach tego urzadzenia jesli chodzi o przesylanie (kopiowanie) plikow na komputer. Jak wyglada ta sprawa?
Musze Cie niestety rozczarowac i napisac ze choc nie dziala w pelnej predkosci USB 2.0 to jest zdecydowanie szybszy niz USB 1.1

Tomek
24-04-2005, 16:49
W związku z innym długim i zagmatwanym wątkiem pragnę napisać wam w skrócie...

1. Apacer nie sprawia żadnych problemów.
2. Instalacja dysku trwa 1 min.
3. Czytnik nie jest potrzebny - czyta bezpośrednio z D70
4. Batria to prawdopodobnie Nokia 7110
5. Jest najtańszym rozwiązaniem na rynku.

Polecam jego zakup. Wątek o fotobanku jest dłuuugi a tu nie ma co pisać - czas kupować...

Potwierdzam
Instalacja i obsługa banalna.
Koszt: Apacer 211 z podświetlanym okienkiem + 40 GB WDC - 464 PLN w firmie Arcomp.
Info dla Łodziaków: Sklep znajduje się na rogu ul Milionowej i Kilińskiego.

GrZeCh
25-04-2005, 10:52
hmm .. ja tak tylko sie podepne .. od paru tygodni jestem posiadaczem DigiMate'a ..

od tego goscia -> aukcja: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48873213

Ma wbudowany czytnik a w/w allegrowicz bez problemu sprzedal mi go poza aukcja za 495 zl (cena z kosztami wysylki i z dyskiem 40 GB). To takie male info poniewaz cena tego Apacera az tak bardzo sie nie rozni od ceny mojego Digimate'a a jednak czytnik jest zawsze pod reka i nie trzeba go oddzielnie nosic.

Pozdrowionka

Tomek
25-04-2005, 11:03
Czytnik już miałem, więc...
DigiMate ma duży wyświetlacz. To jest jego duży plus.
Co do żywotności baterii i trwałości sprzętu okaże się w praniu. :wink:

GrZeCh
25-04-2005, 11:37
a no chyba ze tak .. coz.. tak czy siak Tobie jak i sobie zycze udanych zdjec i bezawaryjnego sprzetu :)

vilen
27-06-2005, 14:32
Hmm a wy też tak macie że się bateria ładuje tylko wtedy kiedy urządzonko iest włączone? - czyli że apacerek musi chodzić by ładować bateryjkę??? - czy jest sens upgrade robić softu w databanku???