gregory_21
10-06-2010, 22:34
Witam,
Generalnie jestem już dużym chłopcem i potrafię przyjąć na klatę słowa krytyki ale nie chciałbym wprowadzać na forum niepotrzebnego zamętu i stąd ten post.
Mam do sprzedania obiektyw Tamron SP AF17-50mm F/2.8 XR Di II (wersja z silnikiem, pudełko, komplet, stan jak nowy, gwarancja do 09.2010) ale nie mogę wystawić go w całości na aukcję dla powodzian tak jak w przypadku gripa (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=147085), bo 800zł muszę oddać (pożyczyłem na nowe szkło) ale wszystko ponad (wg tego co widzę na Allegro - jakieś 200zł) niech idzie na szczytny cel.
Pisałem do Jacka_Z w tej sprawie ale nie umiał mi pomóc i wcale się nie dziwię, bo sprawa może zostać faktycznie różnie odebrana.
Cena w sklepie za tego Tamrona to jakieś 1300zł (http://www.ceneo.pl/273530).
Mógłbym wystawić jako aukcję prywatną i 800zł (+ małą kapkę, którą przelałbym na konto fundacji) na pewno bym za niego dostał ale boję się, że będzie to dużo mniej jak 200zł.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Generalnie jestem już dużym chłopcem i potrafię przyjąć na klatę słowa krytyki ale nie chciałbym wprowadzać na forum niepotrzebnego zamętu i stąd ten post.
Mam do sprzedania obiektyw Tamron SP AF17-50mm F/2.8 XR Di II (wersja z silnikiem, pudełko, komplet, stan jak nowy, gwarancja do 09.2010) ale nie mogę wystawić go w całości na aukcję dla powodzian tak jak w przypadku gripa (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=147085), bo 800zł muszę oddać (pożyczyłem na nowe szkło) ale wszystko ponad (wg tego co widzę na Allegro - jakieś 200zł) niech idzie na szczytny cel.
Pisałem do Jacka_Z w tej sprawie ale nie umiał mi pomóc i wcale się nie dziwię, bo sprawa może zostać faktycznie różnie odebrana.
Cena w sklepie za tego Tamrona to jakieś 1300zł (http://www.ceneo.pl/273530).
Mógłbym wystawić jako aukcję prywatną i 800zł (+ małą kapkę, którą przelałbym na konto fundacji) na pewno bym za niego dostał ale boję się, że będzie to dużo mniej jak 200zł.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?