PDA

Zobacz pełną wersję : [f1] 2010 formula 1 grand prix du canada



adolfik9501
10-06-2010, 09:14
Witam.

Zbliżamy się do kolejnego wyścigowego weekendu, tym razem na torze im. Gillesa Villeneuve tragicznie zmarłego ojca Jacquesa Villeneuve.

Tor wygląda tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

a z satelity tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

(45°30'18.29" N, 73°31'35.71" W)

Diagram toru z opisanymi zakrętami oraz mini zdjęcia tychże na oficjalnej stronie (http://www.formula1.com/races/in_detail/canada_831/circuit_diagram.html) F1.

Trochę danych technicznych:

Długość toru: 4361 m
Ilość okrążeń: 70
Dystans wyścigu: 305.270 km
Pierwsze Grand Prix: 2002 (1978 )
Ostatnie Grand Prix: 2008
Ilość rozegranych Grand Prix: 7 (30)

Rekordy i takie tam:

Pierwszy zwycięzca:
2002 - Michael Schumacher (Ferrari F2002/Ferrari 051 3.0 V10) 1:33'36.111 hrs. 195.682 km/h.
(1978 - Gilles Villeneuve (Ferrari 312T3/Ferrari 312B 3.0 B12) 1:57'49.196 hrs. 160.414 km/h.)

Ostatni zwycięzca:
2008 - Robert Kubica (BMW Sauber F1.08/BMW P86/8 2.4 V8 ) 1:36'24.447 hrs. 189.987 km/h.

Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Ralf Schumacher (Williams FW26/BMW P84 3.0 V10) 1'12.275 min. 217.220 km/h.

Rekord toru (najszybciejszy Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'13.622 min. 212.246 km/h.

--------------------------------------------

Wyniki ostatniego wyścigu na tym obiekcie:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

--------------------------------------------

Harmonogram:

piątek, 11.06.2010:
1 trening: 16:00 - 17:30
2 trening: 20:00 - 21:30

sobota, 12.06.2010:
16.00 - 17.00: 3 trening: 16:00 - 17:00
Kwalifikacje: 19:00 - 20:00

niedziela:
Wyścig: 18:00

Oczywiście będzie dostępny live timing (http://www.formula1.com/live_timing/) oraz streamy:

http://www.meczyki.pl/

http://www.sport-typ.info/

http://olektv.pl/news.php

--------------------------------

Z filmoteki YouTube proponuje onboard lap z RK:

g5-zB4Yo_Dc

Jak również pokaz umiejętności RK w Renault Clio S1600 (link bo trochę to waży na YT):

RK al Rally Internazionale del Taro 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=aj9Br3buObY)

Zapraszam.

frostic
10-06-2010, 09:21
Rok temu było pięknie!
Oby nowe bolidy poradziły sobie z tym torem równie doskonale!
Łatwo nie będzie...

Ruppel
10-06-2010, 09:23
dwa lata temu. Tor obfituje w dłuuugie proste, gdzie brylować bedą raczej mocniejsze teamy. Zobaczymy co Kubek będzie miał wsadzone do samochodu.

MadOnion
10-06-2010, 10:31
No a już myślałem że nie będzie tematu o Kanadzie.
Liczę na mocny weekend Renault.

frostic
10-06-2010, 10:38
dwa lata temu.


No pewnie, że 2 lata!
Czas mi jakoś szybko zleciał
(czas nie leci, czas zapier...la) ;)

ASAHI
10-06-2010, 10:39
Co widać po twoim awatarze :-)

Będzie sie działo na torze trzeba ogladać!!

kaktus
10-06-2010, 12:04
Na tym torze zawsze było bardzo ciasno jeśli chodzi o czasy w kwalifikacjach - to może dać sporo Robertowi. Ogólnie nie ma się co łudzić - w wyścigu będzie sznurek aut bez wielu wyprzedzeń - ale chociaż ludzie w małych odstępach.

Hamilton na PP - pierwszy raz nie Red Bull :D

MadOnion
10-06-2010, 12:54
Na tym torze zawsze było bardzo ciasno jeśli chodzi o czasy w kwalifikacjach
2008 Hamilton deklasuje rywali w Qualu o dobre 0,5s z tego co pamiętam.

kaktus
10-06-2010, 13:36
Wtedy się paliwo lało na trzecią sesję o ile pamiętam - a przez SC, wszystkich w boksie i "opóźnione hamowanie Hamiltona" ile kto miał paliwa nigdy się nie dowiemy...

W drugiej części kwalifikacji między pierwszym Hamiltonem a ostatnim kierowcą (15 miejsce) było 1.2 sekundy (właśnie sprawdziłem). W 2007 w drugiej części między pierwszym a ostatnim (też wygrał Hamilton, w drugiej części było 16 kierowców) były niecałe 2 sekundy. W 2006 - niecałe półtorej sekundy.

MadOnion
10-06-2010, 13:43
Krótki tor - mniejsze różnice.

coroner
10-06-2010, 13:57
MZ to raczej tor dla szybkich bolidów, jak Redbulle czy McLareny... ale kto wie.. na wyprzedzanie ciasno, moze uda się Robertowi pojechać jak w Monaco.

notic
10-06-2010, 14:10
a pamiętacie co było rok wcześniej (http://www.youtube.com/watch?v=RTQBVDV1E7s).
Szkoda, że nie ma już Mikołaja Sokoła, który wydawał się kompetentny i dobrze współpracował z Borowczykiem.. No i to słynne - Jak myślisz Mikołaj? :D

kaktus
10-06-2010, 14:30
Krótki tor - mniejsze różnice.

Z jednej strony oczywiście - ale z drugiej także niewymagający dużego docisku aerodynamicznego, przez co mniej uwydatnia różnice między bolidami.

notic, Miki to musiał strasznie przeżywać, jako, że Roberta od bardzo bardzo dawna zna i się z nim przyjaźni. A jeśli chodzi o komentowanie - tak długo, jak jest ono ze studia, nie ma szans na jego powrót do Polsatu.

adolfik9501
11-06-2010, 17:36
Wyniki pierwszego treningu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

adolfik9501
11-06-2010, 21:35
Wyniki drugiego treningu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

velaskez
12-06-2010, 00:14
Ale mała różnica, pomiędzy pierwszym i ostatnim. Będzie ciekawie!

kaktus
12-06-2010, 10:09
Oglądałeś trening? Bo jakbyś oglądał, to byś wiedział dlaczego takie są różnice.

MadOnion
12-06-2010, 11:19
4,7 to mała różnica :o

adolfik9501
12-06-2010, 20:09
Wyniki trzeciego treningu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

I oczywiście wyniki kwalifikacji:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

Hamilton na miękkich a RedBulle na twardych :shock: Nie wiem jak RK - albo twarde opony, albo coś nie poszło. MSC daleko :) Vettel znowu smutny bo i trzeci i za Markiem.

Klausik
12-06-2010, 20:11
Chyba jednak coś nie tak poszło na ostatnim kółku.
A Hamilton paliwa za mało miał. Tego jeszcze nie było:p

Erie
12-06-2010, 20:13
... Vettel znowu smutny bo i trzeci i za Markiem.

to jest szansa, że obaj odpadną jak znów nieokrzesany Vettel wjedzie w kumpla z zespołu - on zaczyna jeździć z podobną "fantazją" jak Hamilton

adolfik9501
12-06-2010, 20:43
Kubica i RedBulle na twardych :)

grudzinsky
12-06-2010, 22:48
a mnie jutro wyscig ominie :( moze na jakiegos "rypleja" sie zalapie w nocy :)
mam nadzieje, ze Kubek z 8 miejsca awansuje do pierwszej 3 :)

kaktus
12-06-2010, 23:18
Będzie bardzo ciekawie z tymi oponami. Red Bulle, Kubica i Sutil na twardych. Jak popada przed wyścigiem, to cała reszta może mieć słabo.

MadOnion
13-06-2010, 12:01
Teraz trzeba liczyc na to że start do wyscigu będzie na sucho bo tak to cała strategia legnie w gruzach z tymi twardymi gumami.

kZC_
13-06-2010, 12:15
co tam Kubica :))
Hamilton nie da rady, startuje przed świetnie ruszającymi bolidami RedBulla. Tylko przyśnięcie na starcie Vettela czy Webbera może mu dać trochę swobody na 1 i 2 zakręcie. Osobiście liczę na podium Alonso, patrząc na statystyki od początku sezonu to Ferrari ma najrówniejsze tempo w wyścigu, szanowanie opon na tego typu torze będzie miało ogromne znaczenie.
Typuje Alonso przed Hamiltonem i Vettelem czy Webberem : )

Seeth
13-06-2010, 12:43
Bardzo ciekawa strategia Renault (Kubica) i RebBull'a (Vettel i Webber), a gdyby tak ta 3 stanęła na podium? :D

kaktus
13-06-2010, 12:55
Jeśli przed wyścigiem popada i zmyje kawałki gumy zostawione przez kierowców wczoraj - wszyscy prócz w/w trójki zjadą do boksu w okolicach 5 okrążenia (wcześniej błędnie zaliczyłem do grupy "twardych" Sutila, przepraszam). Będzie wtedy śmiesznie. Jeśli nie - myślę, że czołówka przejedzie nawet 10 okrążeń na miękkich gumach - Hamilton może zdążyć odjechać kawałek (ze 3-4 sekundy) jeśli nie przegra startu, McLareny gdy są zatankowane to są szybsze od Red Bulli. Inna sprawa co się stanie z oponami w tak ciężkich bolidach... Mimo wszystko jako kibic McLarena - czekam na deszcz, który uratuje skóry moich faworytów, a przy okazji Kubicy też nie przeszkodzi ;P

Boryszuk
13-06-2010, 17:35
Pogoda jest ładna :)

MadOnion
13-06-2010, 17:47
Webber 5 pozycji w doł za zmiane skrzyni. 36 stopni temp. toru

Boryszuk
13-06-2010, 18:47
aaaaa.... BBC daje dupy. Transmisja się rwie, trzeci, wróć, czwarty raz Sutil wjeżdża do pitu z rozerwaną oponą. Idę szukać jakiegoś rozsądnego streama

EDIT: oglądam na olek.tv. BBC jest 5 okrążeń do tyłu! Masakra, zawsze była doskonała jakość. Szkoda mi tylko komentatorów bo brytyjscy mówią sporo ciekawych rzeczy

kaktus
13-06-2010, 19:55
Jeśli Red Bull nie zmieni podejścia, to drugi sezon z rzędu przegrają tytuł posiadając najszybsze auto... Ja się nie martwię :)

Kovalainen dziś 2 manewry wyprzedzania załatwił - dziękujemy za emocje :)

frostic
13-06-2010, 19:57
Było nieźle tylko czy Kubica nie straci pozycji za ten głupi, choć widowiskowy, manewr...
W sumie chyba jakaś kara mu się należy..
Choć Hamilton zrobiłby większe kuku w alei serwisowej ;)

Zobaczymy co powiedzą sędziowie...

kaktus
13-06-2010, 20:24
Jeśli chodzi o Hamiltona - nic nie powiedzą. Ewentualnie zespół dostanie karę finansową za to, że wypuścił go na tor w niebezpiecznym momencie. Hamilton na końcu odpuścił.

Robert - trudno mi cokolwiek powiedzieć. Dla mnie to wyglądało bardzo zaskakująco, bo najpierw Kubica zahamował, a potem zdecydował się jednak wyprzedzić. Czy będzie kara i jaka - nie wiem. Stawiam, że dostanie naganę/upomnienie.

PS. McLaren znów stracił pozycje w boksie.

adolfik9501
13-06-2010, 20:55
Wyniki wyścigu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

Kubica - w pizdu cały plan, a do tego Schumi... Nie wiadomo co będzie za manewr na Sutilu (pewnie stwierdził, że za wolno jednak jedzie) ;)
McLaren - klasa :)
Schumi - brawoooooo! :mrgreen:
Kovalainen w Lotusuie w pewnym momencie na 7 czy 8 - masakra;
Pietrow - zapomniał na starcie, że to wyścigi a nie tańce na lodzie;
Generalnie fajny wyścig, dużo się działo. Tor także miodzio.
Ciekawi mnie jeszcze czy będą jakieś kary za jazdę po linii podczas wyjazdu z boksów (m.in. Hamilton i Webber).

Klausik
13-06-2010, 20:58
Ciekawi mnie jeszcze czy będą jakieś kary za jazdę po linii podczas wyjazdu z boksów (m.in. Hamilton i Webber).

Też mnie to ciekawi. Ale sądzę że skończy to się tak. Kubica dostanie karę a Hamilton nie. Nie wiem czy zauważyliście ale on nigdy nie dostaje kar. Ci sędziowie jacyś nieuczciwi są moim zdaniem...

adolfik9501
13-06-2010, 21:07
Sędziowie, sędziami - zawsze byli równi i równiejsi, jak i durne decyzje sędziów (Sennę w 89 r ukarano za ścięcie szykany, choć jej nie ściął tylko razem z Prostem w niej wypadli - to tak jak by teraz ukarać Kubicę i Schumachera, że wypadli).

Vettel mnie rozbawił: on jest jak dziecko grające na konsoli w wyścigi - chce fastes lap robić jak opony ledwo co się trzymają, jak i wypadałoby oszczędzać furę bo co wyścig się nowej nie dostaje, a z nikim się nie ścigał o pozycję.

EDIT: A Schumi się zachowuje jak dawniej - jak ktoś się do niego dobiera, to zamienia się w predatora i chce likwidować... ;)

EDIT2: Co się zaś tyczy linii, to zakaz wjazdu na nią może dotyczyć tej jej części, która znajduje się już bezpośrednio na torze... choć to nie wyjaśnia dlaczego kary nie dostał Massa za jej przekroczenie w Monaco.

adolfik9501
13-06-2010, 22:37
RK - dostał reprymendę za "niebezpieczny zjazd na pas serwisowy".
HAM - nawet nie rozpatrywano sprawy jego wyjazdu ze stanowisko wprost przed/obok Alonso...

Klausik
13-06-2010, 22:59
RK - dostał reprymendę za "niebezpieczny zjazd na pas serwisowy".
HAM - nawet nie rozpatrywano sprawy jego wyjazdu ze stanowisko wprost przed/obok Alonso...

i to jest właśnie to co mówiłem o sędziach. Wiedziałem że to tak się skończy (dla mnie to jest śmieszne no ale niech będzie). A co jeszcze do tego Hamiltona. W sumie to nie do końca była jego wina bo mechanik go tak wypuścił ale z drugiej strony mógł odpuścić a nie pchać się do ostatniej chwili...

frostic
14-06-2010, 10:18
A co jeszcze do tego Hamiltona. W sumie to nie do końca była jego wina bo mechanik go tak wypuścił

To niech zerka we wsteczne ;)

Kubicy też się upiekło. Miał chłopak swoje, chyba pierwsze, 2 sekundy zaćmienia...

adolfik9501
14-06-2010, 10:33
Manewr RK był dość niekonwencjonalny ale różnica prędkości była spora więc ryzyko dość małe. Po prostu go wyprzedził przed swoim zjazdem do boksu. Jakby nie zjeżdżał tylko usiłował się zmieścić w szykanie to można mówić, że to głupie było, ale tutaj IMHO było OK. Niekonwencjonalnie ale OK. Znalazł się jednak paragraf na "niebezpieczny zjazd na pas serwisowy" cokolwiek by to miało znaczyć i za to dostał reprymendę, choć patrząc jak co poniektórzy ścigają się przed wjazdem do boksów, wypychając z toru i nikt się ich nie czepia (patrz GP CHIN - ALO vs MAS, czy wręcz nawrót HAM co by zjechać, trochę dziwi ta reprymenda.

kaktus
14-06-2010, 10:51
Różnica prędkości była duża, fakt - ale nie można nie zauważyć, że Robert wyprzedzał po wewnętrznej. Ładnie by się chłopaki zderzyły, jakby Sutil akurat zaczął wchodzić w szykanę. Za dużo już różnych wypadków w F1 i tłumaczeń widziałem, żeby wierzyć w 100% w to, co mówi Robert, pewnie gdyby była dotkliwsza kara dla Roberta to by telemetria Sutila została sprawdzona, a tymczasem:



Ścigałem się z nim na moim zjazdowym okrążeniu i byliśmy obok siebie przed ostatnim zakrętem. Byłem po prawej, więc wycofałem się i zjechałam za niego na swoją linię jazdy by zjechać do boksów, ale on zahamował bardzo wcześnie i mocno: musiałem go wyminąć, aby uniknąć kolizji.


---

Odnośnie Hamiltona raz jeszcze - tak sobie teraz przypomniałem, że za manewr w boksie z Vettelem dostał ostrzeżenie "następnym razem masz karę" :) Warto też zwrócić uwagę na różnicę między kierowcami - Alonso mimo, że Hamiltona nienawidzi, to jednak zachował się całkowicie fair i jechał swoją linią - nie jak Vettel, który spychał Lewisa w kierunku boksów i mechaników.

adolfik9501
14-06-2010, 11:04
Różnica prędkości była duża, fakt - ale nie można nie zauważyć, że Robert wyprzedzał po wewnętrznej. Ładnie by się chłopaki zderzyły, jakby Sutil akurat zaczął wchodzić w szykanę. Za dużo już różnych wypadków w F1 i tłumaczeń widziałem, żeby wierzyć w 100% w to, co mówi Robert, pewnie gdyby była dotkliwsza kara dla Roberta to by telemetria Sutila została sprawdzona, a tymczasem:

Robert to nie Vettel i wyprzedzając nie wali w przeciwnika, a miał trudniejszą sytuację :mrgreen: Poza tym skoro wezwano obydwu kierowców na wyjaśnienia, wydaje się, że przyjęto wyjaśnienie RK i dostał OPR co by następnym razem nie prowokować takich sytuacji.





Odnośnie Hamiltona raz jeszcze - tak sobie teraz przypomniałem, że za manewr w boksie z Vettelem dostał ostrzeżenie "następnym razem masz karę" :) Warto też zwrócić uwagę na różnicę między kierowcami - Alonso mimo, że Hamiltona nienawidzi, to jednak zachował się całkowicie fair i jechał swoją linią - nie jak Vettel, który spychał Lewisa w kierunku boksów i mechaników.

Vettel to szybki gówniarz, który powinien jeszcze kilka sezonów spędzić przed TV z padem w ręku ;)

EDIT: A za to spychanie to Vettel chyba kary nie dostał, bo coś pamięć niczego mi nie podpowiada...

MadOnion
14-06-2010, 12:08
Reprymenda jest właściwą kara jak dla mnie wkońcu nic sie nie stało. Sutil zadowolony że dojechał wkońcu w Kanadzie do mety.
Ogolnie ciekawy wyści - myślałem że będzie nudny.

radkins
14-06-2010, 12:21
Reprymenda jest właściwą kara jak dla mnie wkońcu nic sie nie stało. Sutil zadowolony że dojechał wkońcu w Kanadzie do mety.
Ogolnie ciekawy wyści - myślałem że będzie nudny.

W Kanadzie? Kiedy tam było nudno ostatnio? :)

kaktus
14-06-2010, 13:11
EDIT: A za to spychanie to Vettel chyba kary nie dostał, bo coś pamięć niczego mi nie podpowiada...

Dostał ostrzeżenie tak samo, jak Hamilton.

W Walencji stawiam na kolejne zwycięstwo McLarena - to tor pod ich bolid.

akustyk
14-06-2010, 13:41
Dostał ostrzeżenie tak samo, jak Hamilton.

W Walencji stawiam na kolejne zwycięstwo McLarena - to tor pod ich bolid.

do spoly z wypadkiem Alonso (czego mu jednak nie zycze) bylaby to perfekcyjna
kara dla hiszpanskich rasistow.

ale mowiac szczerze, nie spodziewam sie nadmiernie wiele po hiszpanskim Monaco.
czyli smierdzacych rybami, zachlewionych dokach industrialnych, po ktorych odbywa
sie procesja bolidow. i chyba tylko to ostatnie jest wspolne z Monaco ;)

MadOnion
14-06-2010, 13:51
W Kanadzie? Kiedy tam było nudno ostatnio? :)
Ostatnio ;)