Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Mocowanie dekelka LC-67



tokone
09-06-2010, 14:36
Witam serdecznie, w jaki sposób można zamocować dekielek do aparatu (np. na żyłce) abym go nie zgubił i zawsze był pod ręka, przyznam się szczerze że Nikkor nie pomyślał o jakimś otworze w deklu. Jak sobie z tym poradzić?


Pozdrawiam

Błażej
12-06-2010, 14:59
wywiercić otworek?

miron19j
12-06-2010, 21:55
można kupić, bodajże Hamy, gumkę z takim samoprzylepną tabletką. Gumkę można wyrzucić, a pastylkę wykorzystać.
Ta pastylka dobrze trzyma, ciężko oderwać.