Zobacz pełną wersję : Mocowanie dekelka LC-67
Witam serdecznie, w jaki sposób można zamocować dekielek do aparatu (np. na żyłce) abym go nie zgubił i zawsze był pod ręka, przyznam się szczerze że Nikkor nie pomyślał o jakimś otworze w deklu. Jak sobie z tym poradzić?
Pozdrawiam
miron19j
12-06-2010, 21:55
można kupić, bodajże Hamy, gumkę z takim samoprzylepną tabletką. Gumkę można wyrzucić, a pastylkę wykorzystać.
Ta pastylka dobrze trzyma, ciężko oderwać.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.