mac.serafin
09-06-2010, 00:25
Nie wiem co mam napisać, warto to zobaczyć:
http://www.youtube.com/watch?v=LG8C3Dt9P3g&feature=player_embedded
On-board jednej z załóg:
http://www.rsmp.info/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=10&video_id=440&lang=pl
(Tych z fioletowego c2r2 co dojechał prawie do końca)
Warto dodać że organizator nie raczył powiedzieć o tej przeszkodzie, a podczas rozeznania jeszcze nie było tam małego jeziorka. Całe szczęście że w tym roku nie były to eliminacje mistrzostw świata tak jak rok temu bo znowu by o nas mówiono w Tv.
http://www.youtube.com/watch?v=LG8C3Dt9P3g&feature=player_embedded
On-board jednej z załóg:
http://www.rsmp.info/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=10&video_id=440&lang=pl
(Tych z fioletowego c2r2 co dojechał prawie do końca)
Warto dodać że organizator nie raczył powiedzieć o tej przeszkodzie, a podczas rozeznania jeszcze nie było tam małego jeziorka. Całe szczęście że w tym roku nie były to eliminacje mistrzostw świata tak jak rok temu bo znowu by o nas mówiono w Tv.