PDA

Zobacz pełną wersję : To się nazywa pasja fotograficzna



Strus
08-06-2010, 13:28
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Koniec-swiata-jest-bliski-Zaglada-jest-nieunikniona,wid,12344141,wiadomosc.html?ticaid=6a 4f5

Tak sobie na wp kiliknąłem.... W komentarzach pod artykułem znalazłem taki oto wpis



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img689.imageshack.us/my.php?image=opinia.jpg)




To się nazywa pasjonat :mrgreen: :mrgreen:

carl00s
08-06-2010, 13:36
kurcze, ja spojrząłem na ten wycinek z obrazu "ostatnia wieczerza", na to zaznaczone czerwonym kółkiem coś, i pierwsza mysl: "kto tam zawiesił kamerę CCTV?". Esz, ja muszę na urlop... :D