Zobacz pełną wersję : Ostatnia wieczerza wg Rubika... kostek.
gregory_21
08-06-2010, 02:46
Bardzo mi się spodobał przysłany mi przez kumpla link (http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/30087/dzielo_leonarda_da_vinci_z_kostek_rubika/) a raczej to co się pod nim kryje ;)
fajne, ale za duże piksele :D
Będzie zupełnie nie w temacie, ale powalił mnie inny filmik, który wyświetlił się na podanej przez Ciebie stronce:
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/34899/zorza_polarna_nad_islandzkim_eyjafjallaj%C3%B6kull _wow/
Naprawdę WOW!!!
gregory_21
08-06-2010, 14:32
Będzie zupełnie nie w temacie, ale powalił mnie inny filmik, który wyświetlił się na podanej przez Ciebie stronce:
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/34899/zorza_polarna_nad_islandzkim_eyjafjallaj%C3%B6kull _wow/
Naprawdę WOW!!!
Wybaczę Ci ale pod jednym warunkiem... jak poprawnie wymówisz nad jakim wulkanem pojawiła się ta zorza :D
Rafał_Sz
08-06-2010, 14:39
fajne, ale za duże piksele :D
I parę hotpikseli widać.
;)
Aja****awamdampolatac? :D
Wybaczę Ci ale pod jednym warunkiem... jak poprawnie wymówisz nad jakim wulkanem pojawiła się ta zorza :D
jeszcze osiem PiV i dam radę ;)
gregory_21
08-06-2010, 18:07
jeszcze osiem PiV i dam radę ;)
Taaaa... 8 piw, pierwsza próba i jesteś pierwszym przypadkiem człowieka ze złamaniem języka uwiecznionym na kliszy przez promienie Roentgen'a :D
Taaaa... 8 piw, pierwsza próba i jesteś pierwszym przypadkiem człowieka ze złamaniem języka uwiecznionym na kliszy przez promienie Roentgen'a :D
jeszzzzzzcze dwwwwa!
gregory_21
09-06-2010, 03:56
jeszzzzzzcze dwwwwa!
Waaaśnie wraaacccaam z baletuf i kąpletnie zapomniałem ozo się rozhooziii.... czyli Czomolungma?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.