PDA

Zobacz pełną wersję : Ostatnia wieczerza wg Rubika... kostek.



gregory_21
08-06-2010, 02:46
Bardzo mi się spodobał przysłany mi przez kumpla link (http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/30087/dzielo_leonarda_da_vinci_z_kostek_rubika/) a raczej to co się pod nim kryje ;)

GeparD
08-06-2010, 04:44
swietne :)

ASAHI
08-06-2010, 07:33
fajne, ale za duże piksele :D

frostic
08-06-2010, 10:29
Będzie zupełnie nie w temacie, ale powalił mnie inny filmik, który wyświetlił się na podanej przez Ciebie stronce:
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/34899/zorza_polarna_nad_islandzkim_eyjafjallaj%C3%B6kull _wow/

Naprawdę WOW!!!

gregory_21
08-06-2010, 14:32
Będzie zupełnie nie w temacie, ale powalił mnie inny filmik, który wyświetlił się na podanej przez Ciebie stronce:
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/34899/zorza_polarna_nad_islandzkim_eyjafjallaj%C3%B6kull _wow/

Naprawdę WOW!!!

Wybaczę Ci ale pod jednym warunkiem... jak poprawnie wymówisz nad jakim wulkanem pojawiła się ta zorza :D

Rafał_Sz
08-06-2010, 14:39
fajne, ale za duże piksele :D
I parę hotpikseli widać.
;)

costi
08-06-2010, 14:42
Aja****awamdampolatac? :D

Majek
08-06-2010, 15:36
Ejyafakyouall ;-)

frostic
08-06-2010, 17:43
Wybaczę Ci ale pod jednym warunkiem... jak poprawnie wymówisz nad jakim wulkanem pojawiła się ta zorza :D

jeszcze osiem PiV i dam radę ;)

gregory_21
08-06-2010, 18:07
jeszcze osiem PiV i dam radę ;)

Taaaa... 8 piw, pierwsza próba i jesteś pierwszym przypadkiem człowieka ze złamaniem języka uwiecznionym na kliszy przez promienie Roentgen'a :D

frostic
08-06-2010, 22:39
Taaaa... 8 piw, pierwsza próba i jesteś pierwszym przypadkiem człowieka ze złamaniem języka uwiecznionym na kliszy przez promienie Roentgen'a :D

jeszzzzzzcze dwwwwa!

gregory_21
09-06-2010, 03:56
jeszzzzzzcze dwwwwa!

Waaaśnie wraaacccaam z baletuf i kąpletnie zapomniałem ozo się rozhooziii.... czyli Czomolungma?