Zobacz pełną wersję : GP Danii!!!
Ale jaja...dwóch Polaków na podium:
1- Hampel
2- Gollob
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ale sukces...ale się cieszę :D
Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja tez się cieszę. A co to jest to GP Danii?
Żartujesz? ;)
Mistrzostwa świata na żużlu składają się z GP poszczególnych krajów...z tym, że u nas chyba są dwa :D
W całym cyklu Hampel prowadzi z przewagą 5 pkt, a Gollob jest trzeci i traci tylko punkt do drugiego miejsca. :D
Ci, co mają cyfraka z plusem...polecam obejrzeć powtórki...mało zawału nie dostałem...takie emocje były :D
Aaaa, to o żużel chodzi. Owszem słyszałem, że uprawiają taki sport w kilku krajach. Ale żeby od razu mistrzostwa świata organizować?
Kilku? To, że w Afryce nie mają żużla, to nie znaczy, że jest sportem niepopularnym.
tgollob_jamessuchar
05-06-2010, 23:08
Rewelacja - co więcej nie ma między nimi ciśnienia, współpracują ze sobą (mowa o Jarku i Tomku - współpraca od wieeelu lat).
Myśle, że możemy mieć dublet na koniec sezonu, ale nie zapeszajmy - niech jadą swoje :)
Ja zapewniam swoją fotorelację z Torunia, Cardiff, (jak Bóg da) Terenzano no i finał w Bydgoszczy :)
Lubię Jarka i go szanuję, ale wolałbym, żeby w końcu po tytuł sięgnął Tomek Gollob (chyba nie muszę tłumaczyć, spójrzcie na avatar).
Ale jaja...dwóch Polaków na podium:
1- Hampel
2- Gollob
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ale sukces...ale się cieszę :D
Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alf, jest już temat o żużlu w Cafe... ehhhh....
ps. Połącz ładnie teraz ;)
ps.2.
Mnie GP średnio emocjonuje, liga to liga ! Jutro mamy pojedynek z Falusami ;)
Przejrzałem dwie strony i nie znalazłem...no i liga, to inna liga ;)
Super!!
Piekny wynik, oby tak dalej :D
Alf, jest już temat o żużlu w Cafe... ehhhh....
ps. Połącz ładnie teraz ;)
ps.2.
Mnie GP średnio emocjonuje, liga to liga ! Jutro mamy pojedynek z Falusami ;)
:) Ja Ci zaraz dam Falusa ;)
Niestety nie dostałem biletów i pozostanie mi oglądać derby w TV.
Jeśli Władek nie zrobił Stalowcom zbyd dużego ciśnienia to myślę że wygracie 48:42.
:) Ja Ci zaraz dam Falusa ;)
hehehe.... <peace> :)
Niestety nie dostałem biletów i pozostanie mi oglądać derby w TV.
Jeśli Władek nie zrobił Stalowcom zbyd dużego ciśnienia to myślę że wygracie 48:42.
Też obstawiam coś koło tego wyniku, aczkolwiek my mamy pecha w ostatnich latach do Waszej drużyny... Mam nadzieję, że dziś wszystko zatrybi na 100% i jednak wygramy :) Marzy mi się też wyciągnięcie bonusa, ale to już będzie cięęęęężkie... :)
Niech wygra lepszy :-)
W sumie to marzy mi się aby w tym sezonie nasze dwie drużyny stanęły na podium.
W sumie to marzy mi się aby w tym sezonie nasze dwie drużyny stanęły na podium.
Kluczem do sukcesu będzie jak zwykle wyrównany skład.
Patrząc obiektywnie mam mieszane uczucia co do Gorzowa... Mamy w sumie dwóch pewniaków, a potem jest już różnie. Na szczęście doszedł do nas Pawlicki i on w ostatnich meczach jest bardzo silnym punktem zespołu. Nie przekonuje mnie całkowicie jazda Ruuda (jego pozostawienie na ten sezon jest dla mnie nieporozumieniem), mimo, że lubię tego zawodnika, skromy, poukładany... to brakuje u niego "zadziorności", która jest potrzebna w tym sporcie.
Zagar też jakby poniżej oczekiwań, miał być niby trzecim liderem...
Pożyjemy, zobaczymy.... :)
No dokładnie. Zazdroszczę Wam właśnie Przemka Pawlickiego. I właśnie on może być tym żużlowcem, który pociągnie drugą linię zawodników do dobrej jazdy. U nas też są wielkie znaki zapytania. Zobaczymy, co dziś pokaże Piotr Protasiewicz. Mam nadzieję, że jego wczorajszy występ na GP to była zasłona przed dzisiejszym meczem :-).
No to gratuluję :-) Szkoda tylko że sędzia zawodów tak mocno wypatrzył wynik. I to zarówno dla jednej jak i drugiej strony spotkania.
No to gratuluję :-) Szkoda tylko że sędzia zawodów tak mocno wypatrzył wynik. I to zarówno dla jednej jak i drugiej strony spotkania.
Dzięki ;)
Dlaczego wypaczył wynik?
Napiszę jutro już na chłodno bez zbędnych emocji :-)
Ale generalnie sam mecz był "za....sty" :-) Chciałoby się zawsze oglądać takie zawody. Szkoda że tradycyjnie musiał się znaleźć jakiś debil-idiota i zepsuć atmosferę wspaniałego meczu (chodzi mi o palanta rzucającego wyłamanym krzesłem). Mam nadzieję że go złapali i dostanie w trybie natychmiastowym zakaz stadionowy.
No to gratuluję :-) Szkoda tylko że sędzia zawodów tak mocno wypatrzył wynik. I to zarówno dla jednej jak i drugiej strony spotkania.
Może któryś kibic napisał sędziemu wynik na kartce. Sędzia patrzył po kibicach, patrzył aż w końcu wypatrzył :)
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :D
A w Tarnowie w końcu sukces. No i w końcu nie padało. :D
Chociaż wynik nie taki jakby wszyscy chcieli.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.