DonChristopherus
05-06-2010, 11:48
Witam!
Czy ktoś z Żor lub nie miałby ochoty, ewentualnie możliwości pofatygować się do tej to właśnie mieściny w celu oględzin szkiełka? Niestety nie udało mi się znaleźć nikogo w dziale "pomocna dłoń" toteż piszę tutaj.
Z okazaną pomoc oferuję swoją niezmierną wdzięczność i 4-pak zimnego Leszka prosto spod Wawelu;)
Pozdrawiam i czekam na odzew! - DonChristopherus
Czy ktoś z Żor lub nie miałby ochoty, ewentualnie możliwości pofatygować się do tej to właśnie mieściny w celu oględzin szkiełka? Niestety nie udało mi się znaleźć nikogo w dziale "pomocna dłoń" toteż piszę tutaj.
Z okazaną pomoc oferuję swoją niezmierną wdzięczność i 4-pak zimnego Leszka prosto spod Wawelu;)
Pozdrawiam i czekam na odzew! - DonChristopherus