PDA

Zobacz pełną wersję : przechwytywanie dźwięku z internetu



kymaj
04-06-2010, 18:53
no wlasnie, googluje i googluje i znajduje bardzo stare tematy
może zna ktoś dobry program do przechwytu nie wazne w jakim formacie (potem i tak sie skonwertuje)
konkretnie mam o to taki set d`n`b (kto lubi dnb ten doceni kawałek :) )
http://www.breakbeat.co.uk/dnbtv/watch/dbtv_live_51_goldie_skream_loxy_flight_spectrasoul .aspx
konretnie 5,5 h muzyki chce to przechwycić, zostawić na noc i niech sobie gra, ktoś pomoże????

adolfik9501
04-06-2010, 19:12
Zobacz tutaj (http://all-streaming-media.com/record-audio-stream/).

EDIT: I tutaj (http://www.howtohaven.com/multimedia/recordstreamingmusic.shtml), tylko trza głośniki na noc wyłączyć ;)

timi
04-06-2010, 19:37
ale to chcesz zgrać powiedzmy na płytę w formacie mp3 to co jest grane pod tym linkiem co podałeś? orientujesz się wagowo ile to będzie zajmować?

Flores
04-06-2010, 20:42
Myślicie, że jak na stronie we flashu jest muzyka też to może przechwycić?

http://www.frankowski.ca/main.html - track 2

Od kilku lat (pięciu bodajże) słucham tego na jego stronie i bezskutecznie próbuje się dowiedzieć co to jest za muzyczka. Nie pomogły fora muzyczne, a nawet pisanie do samego Dereka (chyba zajęty gościu jest albo olał mnie ;-) ). Czasami tylko na Radiu Pin to leci ale zanim dobiegnę do kompa i włączę stronę radia to na złość to się kończy... ech.
Swoją drogą super zdjęcia. Chętnie spróbowałbym się w foceniu FR.

timi
04-06-2010, 20:52
no ale przecież wystarczy mieć na kompie kartę muzyczna z możliwością nagrania i po problemie. Ja to mogę nagrać i wysłać Ci tylko napisz mi ile to będzie zajmować. Bo coś mi sei zdaje ze z 5 godz to troszkę będzie danych

Flores
04-06-2010, 20:58
timi a mój tylko 4 minuty zajmuje ;-)

kymaj
04-06-2010, 21:05
big tnx adolfik9501, pokombinuje


no ale przecież wystarczy mieć na kompie kartę muzyczna z możliwością nagrania i po problemie. Ja to mogę nagrać i wysłać Ci tylko napisz mi ile to będzie zajmować. Bo coś mi sei zdaje ze z 5 godz to troszkę będzie danych

spoko, dzięki szkoda fatygi, prędzej dojde jak to ladnie w dobrej jakości zrobić niż to zgrasz i wyślesz, a taki kawał 5h to z 600 mega najmniej zajmuje w jakosci 128 a to lipa nie jakośc :), poza tym wolałbym to sobie w wave nagrać, pewnie ladne pare giga bedzie zajmowac ale potem sie ladnie oczyści, podbije co trzeba a na końcu na mp3 :)

Flores ja myśle że wszystko da się przechwycić co komp gra, karta muzyczna chwyta a my to zabieramy :)

fIlek
04-06-2010, 21:13
Myślicie, że jak na stronie we flashu jest muzyka też to może przechwycić?

http://www.frankowski.ca/main.html - track 2

Od kilku lat (pięciu bodajże) słucham tego na jego stronie i bezskutecznie próbuje się dowiedzieć co to jest za muzyczka. Nie pomogły fora muzyczne, a nawet pisanie do samego Dereka (chyba zajęty gościu jest albo olał mnie ;-) ). Czasami tylko na Radiu Pin to leci ale zanim dobiegnę do kompa i włączę stronę radia to na złość to się kończy... ech.
Swoją drogą super zdjęcia. Chętnie spróbowałbym się w foceniu FR.

Jeśli chodzi Ci o ten kawałek z chórkami niby dziecięcymi i smyczkami, to jest to DJ Bootsie, kawałek o nazwie Horseriders Toward the Abyss :D

Flores
04-06-2010, 21:14
Jeśli chodzi Ci o ten kawałek z chórkami niby dziecięcymi i smyczkami, to jest to DJ Bootsie, kawałek o nazwie Horseriders Toward the Abyss :D

Boże, pińć lat czekania. Dziękuję dobry człowieku :-))))))))

fIlek
04-06-2010, 21:15
Boże, pińć lat czekania. Dziękuję dobry człowieku :-))))))))

Na zdroofko :p

kymaj
04-06-2010, 21:24
hahaha nieźle. ja miałem podobnie ( i nie tylko ja, sporo tematow na forach bylo) z numerem ze strony Tomasza Stanko http://www.tomaszstanko.com/Tomasz_Stanko_trebacz_jazzowy_i_kompozytor.html tyle ze nie 5 lat , numer 3, niedawno znalazłem go przypadkiem na youtube
pozdro

arek-hs
05-06-2010, 15:29
Winamp mi pokazuje, że to jest Bigtétény´s Finest - Lovasok A Szakadék

kymaj
06-06-2010, 14:47
żadnym programem mi sie nie udaje ;( kazdy program prosi o konkretny adres URL... jeszcze dzis spróbuje sound forge, kolega mi polecił