Zobacz pełną wersję : przechwytywanie dźwięku z internetu
no wlasnie, googluje i googluje i znajduje bardzo stare tematy
może zna ktoś dobry program do przechwytu nie wazne w jakim formacie (potem i tak sie skonwertuje)
konkretnie mam o to taki set d`n`b (kto lubi dnb ten doceni kawałek :) )
http://www.breakbeat.co.uk/dnbtv/watch/dbtv_live_51_goldie_skream_loxy_flight_spectrasoul .aspx
konretnie 5,5 h muzyki chce to przechwycić, zostawić na noc i niech sobie gra, ktoś pomoże????
adolfik9501
04-06-2010, 19:12
Zobacz tutaj (http://all-streaming-media.com/record-audio-stream/).
EDIT: I tutaj (http://www.howtohaven.com/multimedia/recordstreamingmusic.shtml), tylko trza głośniki na noc wyłączyć ;)
ale to chcesz zgrać powiedzmy na płytę w formacie mp3 to co jest grane pod tym linkiem co podałeś? orientujesz się wagowo ile to będzie zajmować?
Myślicie, że jak na stronie we flashu jest muzyka też to może przechwycić?
http://www.frankowski.ca/main.html - track 2
Od kilku lat (pięciu bodajże) słucham tego na jego stronie i bezskutecznie próbuje się dowiedzieć co to jest za muzyczka. Nie pomogły fora muzyczne, a nawet pisanie do samego Dereka (chyba zajęty gościu jest albo olał mnie ;-) ). Czasami tylko na Radiu Pin to leci ale zanim dobiegnę do kompa i włączę stronę radia to na złość to się kończy... ech.
Swoją drogą super zdjęcia. Chętnie spróbowałbym się w foceniu FR.
no ale przecież wystarczy mieć na kompie kartę muzyczna z możliwością nagrania i po problemie. Ja to mogę nagrać i wysłać Ci tylko napisz mi ile to będzie zajmować. Bo coś mi sei zdaje ze z 5 godz to troszkę będzie danych
timi a mój tylko 4 minuty zajmuje ;-)
big tnx adolfik9501, pokombinuje
no ale przecież wystarczy mieć na kompie kartę muzyczna z możliwością nagrania i po problemie. Ja to mogę nagrać i wysłać Ci tylko napisz mi ile to będzie zajmować. Bo coś mi sei zdaje ze z 5 godz to troszkę będzie danych
spoko, dzięki szkoda fatygi, prędzej dojde jak to ladnie w dobrej jakości zrobić niż to zgrasz i wyślesz, a taki kawał 5h to z 600 mega najmniej zajmuje w jakosci 128 a to lipa nie jakośc :), poza tym wolałbym to sobie w wave nagrać, pewnie ladne pare giga bedzie zajmowac ale potem sie ladnie oczyści, podbije co trzeba a na końcu na mp3 :)
Flores ja myśle że wszystko da się przechwycić co komp gra, karta muzyczna chwyta a my to zabieramy :)
Myślicie, że jak na stronie we flashu jest muzyka też to może przechwycić?
http://www.frankowski.ca/main.html - track 2
Od kilku lat (pięciu bodajże) słucham tego na jego stronie i bezskutecznie próbuje się dowiedzieć co to jest za muzyczka. Nie pomogły fora muzyczne, a nawet pisanie do samego Dereka (chyba zajęty gościu jest albo olał mnie ;-) ). Czasami tylko na Radiu Pin to leci ale zanim dobiegnę do kompa i włączę stronę radia to na złość to się kończy... ech.
Swoją drogą super zdjęcia. Chętnie spróbowałbym się w foceniu FR.
Jeśli chodzi Ci o ten kawałek z chórkami niby dziecięcymi i smyczkami, to jest to DJ Bootsie, kawałek o nazwie Horseriders Toward the Abyss :D
Jeśli chodzi Ci o ten kawałek z chórkami niby dziecięcymi i smyczkami, to jest to DJ Bootsie, kawałek o nazwie Horseriders Toward the Abyss :D
Boże, pińć lat czekania. Dziękuję dobry człowieku :-))))))))
Boże, pińć lat czekania. Dziękuję dobry człowieku :-))))))))
Na zdroofko :p
hahaha nieźle. ja miałem podobnie ( i nie tylko ja, sporo tematow na forach bylo) z numerem ze strony Tomasza Stanko http://www.tomaszstanko.com/Tomasz_Stanko_trebacz_jazzowy_i_kompozytor.html tyle ze nie 5 lat , numer 3, niedawno znalazłem go przypadkiem na youtube
pozdro
Winamp mi pokazuje, że to jest Bigtétény´s Finest - Lovasok A Szakadék
żadnym programem mi sie nie udaje ;( kazdy program prosi o konkretny adres URL... jeszcze dzis spróbuje sound forge, kolega mi polecił
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.