PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam fotografa na slub w zamku w Baranowie Sandomierskim.



brunette
03-06-2010, 21:49
Tak jak w tytule, potrzebuje fotografa na slub i wesele. Slub odbedzie sie 14 sierpnia 2010 w kosciele w Stalowej Woli a wesele bedzie w zamku w Baranowie Sandomierskim. Wiem ,ze do wesela zostalo malo czasu, ale moze ktos ma jeszcze terminy. Osoby, ktore mogly by sie tego podjac prosze o PW.

tito
03-06-2010, 21:52
przesuń termin ślubu o tydzień ;)

brunette
03-06-2010, 23:09
hehe slub nie moj ;) i gdyby tak sie dalo hehe tydzien po slubie panstwo mlodzi przylatuja do mnie do usa ;)

frostic
03-06-2010, 23:39
Spoko, tam na dziedzińcu średnio 10 par młodych z fotografami się pałęta, w tym samym czasie...
Coś wyhaczą na miejscu ;)

brunette
04-06-2010, 00:22
ale ja tak na powaznie kogos szukam

tek
05-06-2010, 15:30
Wysłalem PM

Lulu1988
19-06-2010, 19:51
Wiadomość czeka w skrzynce :)

tkey
29-06-2010, 09:51
witam, poszukujesz jeszcze fotografa na ślub, czy to już tylko senne wspomnienie?
pozdrawiam Tomek

tkey
29-06-2010, 09:52
witam, poszukujesz jeszcze fotografa na ślub, czy to już tylko senne wspomnienie?
pozdrawiam Tomek