PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież aparatu i lampy



nikor
03-06-2010, 17:10
witam
Nie wiem czy pisze w dobrym dziale - jeśli nie to proszę o przeniesienie do prawidłowego :)

W dniu dzisiejszym zastałem splądrowane mieszkanie i skradziony został między innymi aparat z osprzętem
1, Nikon D70 nr seryjny: 4053485
2. Obiektyw Nikkor 18-70
3. Lampa błyskowa Nikon SB-800
4. Karta Sandisk 8 GB Extreme III
5. Karta Kingston i Sandkisk (obie 1 GB)
i dwie baterie i szara mała torba samsonite ( bez ładowarki)

jeśli ktokolwiek trafiłby na okazyjne aukcje i oferty podobnego sprzętu to proszę o sygnał
slawek (MAŁPA) bakalarz.org lub telefon 602-282-122

pozdrawiam
Sławek

Przemek Paśnik
03-06-2010, 17:26
Współczuję. Mam nadzieję, że ten *@!$^*% wpadnie!

Zgrocca
03-06-2010, 17:45
:( przykro
.... dobry pomysł z upublicznieniem nr sprzętu
moim zdaniem wątek ten powinien być "tu " jako przyklejony!!!
i dane takie powinny być na wszystkich bliźniaczych forach canona, pentaxa, minolty/sony, itd... może to by dało by do myślenia a sprzęt stawał się niezbywalny !!!! to jedyny sposób

pioter m
03-06-2010, 17:57
Przykro mi. :(
Dobrze, ze wpisales. Numerow pozostalych zabawek nie masz przez przypadek. Nikon 18-70 tez ma nr seryjny.
Jak juz sie cos w sieciuni pojawi i google zaindeksuje, to juz pozostanie dla potomnych.

adolfik9501
03-06-2010, 21:07
Zapodaj dane sprzętu także tutaj (http://sssf.art.pl/).

nikor
07-06-2010, 16:44
Niestety numerów pozostałych elementów nie mam.

gilvhs
07-06-2010, 21:31
Warto będzie spisać sobie gdzieś numery swojego sprzętu. Bo później może być ciężko nawet udowodnić, że to nasz sprzęt był.

ekonet
08-06-2010, 01:08
Warto będzie spisać sobie gdzieś numery swojego sprzętu. Bo później może być ciężko nawet udowodnić, że to nasz sprzęt był.
Najwygodniej zarejestrować sobie na stronie Nikona.

GeparD
08-06-2010, 01:13
nie wszystki sprzet nikona mozna zarejestrowac na ich stronie, np f801 nie zarejestrujesz

frostic
08-06-2010, 10:33
Nie licz na MO (a raczej PO) tylko szukaj na Allu i innych podobnych...
Koleżanka tak właśnie odzyskała wózek dziecięcy, skradziony spod mieszkania (dwa domofony, obok drzwi, przypięty do kaloryfera...)
A niedawno w podobny sposób nastąpiło cudowne odzyskanie sprzętu foto - było o tym na forum!

Ja mam dyskretnie poznaczony cały sprzęt (nie, nie przemalowałem body na zieloną oczoje...kę, choć była taka opcja ;))

Bądź czujny! To działa.

nikor
14-06-2010, 14:24
szukam szukam kolego - ale w takich sytuacjach trzeba wykorzystać każdą okazje i szansę

Pozdrawiam
Sławek