Zobacz pełną wersję : namiot
marciing
02-06-2010, 22:00
Hej
Panowie gdzie można kupić takie ustrojstwo jak na zdjęciu i ile to może kosztować?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img257.imageshack.us/img257/2433/dsc1265i.jpg)
z góry dzięki za pomoc ;)
ps. Tak z ciekawości co to za obiektyw?
Art Erie
02-06-2010, 22:05
http://www.allegro.pl/item1058518650_samorozkladalny_namiot_dla_fotograf a.html
http://www.allegro.pl/item1048429048_namiot_do_fotografowania_i_obserwac ji_przyrody.html
http://www.qbaszczyj.webpark.pl/oferta.html
pytaj o namioty wędkarskie, jeśli nie w sieci to właśnie w sklepie wędkarskim. Widziałem także w decatlonie.. ceny różne za 100zl już kupisz.
marciing
02-06-2010, 22:13
Art Erie widziałem takie ale nie do końca to jest to co chcę. Właśnie podoba mi się ten z mojego zdjęcia ;)
RobertM - no właśnie widziałem ale też nie do końca mi to pasowało co widziałem :( a ten ze zdjęcia jest idealny ;)
Art Erie
02-06-2010, 22:37
Może zapytaj tutaj http://nic.konto.avx.pl/kamizelki/viewforum.php?f=24
Slawek Wojtczak
03-06-2010, 17:44
Spójrz na www.cabelas.com :)
Co do szkła to chyba jest to Nikkor 500/4:)
marciing
06-06-2010, 15:35
ok. Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)
Witam,
Pewnie chodziło ci o to.
http://www.allegro.pl/item1039841992_1039841992.html
marciing
11-06-2010, 22:52
o to to jest właśnie to ;) Dzięki serdeczne ;) tylko cena mogłaby być niższa ;)
miron19j
12-06-2010, 21:59
o to to jest właśnie to ;) Dzięki serdeczne ;) tylko cena mogłaby być niższa ;)
Tu (http://www.allegro.pl/item1076753904_samorozkladalny_namiot_dla_mysliweg o.html) masz trochę tańszy, bez krzesełka
Odswieze troche watek.
Co polecacie (namiot) jako mobilne rozwiazanie do podgladania z aparatem przyrody?
Myslalem o czyms samorozkladajacym sie w kolorach zieleni albo maskujacych.
Mam siatke wojskowa maskujaca 3x3m wiec dodatkowo bedzie narzucana na namiot.
Teraz pozostaje kwestia jaki namiot wybrac.
Popatrzylem i widze, ze sa rozne rozwiazania od wedkarskich, poprzez turystyczne po specjalistycznych.
Ceny w przedziale od 60-1500 zl, dlatego zapytuje czego wy uzywacie i co wam sie najlepiej sprawdza.
Zalozylem sobie, ze max 300-400 zl na to chce wydac.
Wiem tez na pewno, ze szukam czegos bez podlogi, z otworami na obiektyw i jak juz wyzej wspomnialem czegos samorozkladajacego, dobrze by bylo aby byl tez nieprzemakalny chociaz w jakims stopniu;)
pozdro
Polecam siatkę maskującą 3mX3m.
http://allegro.pl/samorokladalny-namiot-3-osobowy-nowosc-i1485351255.html
taki spokojnie wystarczy wytniesz dziury na obiektyw i będzie git.niedrogi i sprawdzony .
Mam polecam. Jeżeli o mnie chodzi to lubię obserwować to co dzieje się wkoło namiotu . Bywa ze aparat mam wycelowany na łąkę, a za mną w trzcinach chodzi sobie czapla siwa. Szybkie przestawienie i jest ok. Dobrym pomysłem jest w okno w które masz włożony obiektyw zawiesić siatkę maskująca taki kawałek 1m-1m >ewentualny ruch obiektywu-zoom , statywu będzie mniej widoczny
http://cgi.ebay.pl/CAMO-PROTECTOR-2-POP-UP-HIDE-DECOYING-PHOTOGRAPHY-TENT-/170507103729?pt=UK_SportingGoods_Hunting_ShootingS ports_ET&hash=item27b303edf1
http://allegro.pl/samorokladalny-namiot-3-osobowy-nowosc-i1485351255.html
taki spokojnie wystarczy wytniesz dziury na obiektyw i będzie git.niedrogi i sprawdzony .
Kupilem identyczny jeszcze taniej niz w tej aukcji:)
Doszedl, rozlozylem i to chyba jest to, fakt powycinam jeszcze pare dziur i wszyje tam zamki.
Zlozenie tez mi jakis wiekszych problemow nie sprawilo (jakies 5 minut za pierwszym razem kombinacji).
Sadze, ze to jest to o co mi chodzilo, dodatkowo na to narzuce siatke maskujaca i bedzie gitara.
Dzieki za pomoc.
pozdro
Osobiście odradzam namiot z podłogą, z natury namioty do fotografii przyrodniczej nie posiadają podłogi.
Bardziej polecam ten
http://allegro.pl/namiot-mysliwski-ameristep-outhouse-hit-i1498546196.html
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.