PDA

Zobacz pełną wersję : Przęglądarka Safari pod Windows 7



Lesiu83
02-06-2010, 21:56
Czy używacie tej przeglądarki pod Windows? Czy ktoś napotkał jakieś problemy pod Windows? Czy Safari pod Win7 sprawdza pisownię polską bo nie mogę tego znaleźć? Czy są jakieś pluginy warte zainteresowania typu adblock pod firefoxem? Zainteresowałem się tą przeglądarką z powodu zarządzania CM, firefox również ma taką możliwość choć coś u mnie nie biega... Po paru godzinach stwierdzam, że jest bardzo przyjazna i prosta choć możliwość sprawdzania pisowni by była mile widziana...

edit: gdzie ustawić aby nową stronę otwierał w zakładce jak nacisnę na jakiś link?

mikkay
02-06-2010, 22:25
W opcjach powinno być coś podobnego

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/9440/picture5nk.png)

Lesiu83
02-06-2010, 22:34
No jest coś podobnego tylko otwiera mi w nowym oknie a nie w nowej zakładce...?

Slon
02-06-2010, 23:11
edit: gdzie ustawic aby nową strone otwierał w zakładce jak nacisne na jakiś link?

u mnie dziala po nacisnieciu srodkowego klawisza myszki. Nic nie grzebalem w ustawieniach

Lesiu83
02-06-2010, 23:37
u mnie dziala po nacisnieciu srodkowego klawisza myszki. Nic nie grzebalem w ustawieniach

Mówimy o tych samych systemach? Mi chodzi o Win7 pod PC.

swider
02-06-2010, 23:52
Zainteresowałem się tą przeglądarką z powodu zarządzania CM, firefox również ma taką możliwość choć coś u mnie nie biega...
Weź pod uwagę, że Safari nie ma pełnego CMS'a... Zarządzanie barwą nie działa dla nieotagownych plików (bez załączonego profilu).

Slon
03-06-2010, 00:25
Mówimy o tych samych systemach? Mi chodzi o Win7 pod PC.

oczywiscie

dzejms
03-06-2010, 07:31
CTRL+Click (lewy oczywiscie) probowales?

Lesiu83
03-06-2010, 19:10
dzejms tak to próbowałem i działa ale wolałbym aby strona otwierała się samym Click :] ale jak widac się nie da ..