Zobacz pełną wersję : Przęglądarka Safari pod Windows 7
Czy używacie tej przeglądarki pod Windows? Czy ktoś napotkał jakieś problemy pod Windows? Czy Safari pod Win7 sprawdza pisownię polską bo nie mogę tego znaleźć? Czy są jakieś pluginy warte zainteresowania typu adblock pod firefoxem? Zainteresowałem się tą przeglądarką z powodu zarządzania CM, firefox również ma taką możliwość choć coś u mnie nie biega... Po paru godzinach stwierdzam, że jest bardzo przyjazna i prosta choć możliwość sprawdzania pisowni by była mile widziana...
edit: gdzie ustawić aby nową stronę otwierał w zakładce jak nacisnę na jakiś link?
W opcjach powinno być coś podobnego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/9440/picture5nk.png)
No jest coś podobnego tylko otwiera mi w nowym oknie a nie w nowej zakładce...?
edit: gdzie ustawic aby nową strone otwierał w zakładce jak nacisne na jakiś link?
u mnie dziala po nacisnieciu srodkowego klawisza myszki. Nic nie grzebalem w ustawieniach
u mnie dziala po nacisnieciu srodkowego klawisza myszki. Nic nie grzebalem w ustawieniach
Mówimy o tych samych systemach? Mi chodzi o Win7 pod PC.
Zainteresowałem się tą przeglądarką z powodu zarządzania CM, firefox również ma taką możliwość choć coś u mnie nie biega...
Weź pod uwagę, że Safari nie ma pełnego CMS'a... Zarządzanie barwą nie działa dla nieotagownych plików (bez załączonego profilu).
Mówimy o tych samych systemach? Mi chodzi o Win7 pod PC.
oczywiscie
CTRL+Click (lewy oczywiscie) probowales?
dzejms tak to próbowałem i działa ale wolałbym aby strona otwierała się samym Click :] ale jak widac się nie da ..
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.