PDA

Zobacz pełną wersję : Nie radzę łamać zakazu kąpieli :)



radkins
02-06-2010, 13:35
Taka ciekawostka....

http://www.funonthenet.in/articles/Lake-Berryessa-Spillway.html


http://www.youtube.com/watch?v=zpvkgHPLeHE&feature=related


:)

gilvhs
02-06-2010, 14:07
Ale dziura :D ...
Ona jest od tej tamy i wyrównuje poziom wody tak ?

Rafał_Sz
02-06-2010, 14:15
Właziłem do takich kanałów wodnych jak budowano zbiornik w Sosnówce i nie było jeszcze wody. Robi wrażenie. Nie chciałbym być przez takie coś zassany.

FalkoN.pl
02-06-2010, 14:41
Zjeżdżalnia dla odważnych :D

nowart
02-06-2010, 16:32
Co wy wiecie o dziurach ! :mrgreen:
http://www.onet.tv/ogromna-dziura-po-przejsciu-agaty,6862768,1,klip.html#

Antonioo
02-06-2010, 16:52
Co wy wiecie o dziurach ! :mrgreen:
http://www.onet.tv/ogromna-dziura-po-przejsciu-agaty,6862768,1,klip.html#

łooo000 w mordęęę.....wiadomo ile to ma metrów?

gilvhs
02-06-2010, 18:43
Fajna szpara :D
Były już wcześniej takie dziury po huraganach.

arttie
02-06-2010, 22:17
Co wy wiecie o dziurach ! :mrgreen:
http://www.onet.tv/ogromna-dziura-po-przejsciu-agaty,6862768,1,klip.html#

wiem(y) to http://pravda.blox.pl/2007/02/Najwieksza-dziura-w-Ziemi.html

siwyyy77
02-06-2010, 22:53
O tej dziurce na Syberi czytałem jakiś czas temu przy okazji jak był gdzieś artykuł o tych ciężarówkach...
Pobudza wyobraźnie :)

tharkun
03-06-2010, 01:00
Nie ma to jak Wrota Piekieł w Turkmenistanie http://www.youtube.com/watch?v=KGHxVW1NbrQ&feature=related

fruchu
03-06-2010, 09:52
Nie ma to jak Wrota Piekieł w Turkmenistanie http://www.youtube.com/watch?v=KGHxVW1NbrQ&feature=related

No to mam kolejne miejsce do zobaczenia na mojej liscie ;-)

Calme
03-06-2010, 12:17
Zobaczcie to ;)
http://www.min.tu-clausthal.de/www/lager/excursion/pict_09.htm

velaskez
03-06-2010, 18:36
Daleko szukać...Bełchatów ;) 2x9km, 300m głębokości w najgłębszym miejscu.

kymaj
03-06-2010, 20:45
największa dziura to moje miasto Łomża..... ;)

MR
04-06-2010, 11:12
tez jestem z lomzy :P


wieksza dziura od lomzy jest kopalnia Bingham Canyon Mine w USA - 1200 m głębokości i 4 km średnicy ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://blog.ratestogo.com/wp-content/uploads/2008/06/bingham-canyon-mine.jpg)

sheva
04-06-2010, 19:13
ale się nam dziurawy wątek zrobił :twisted: