Zobacz pełną wersję : torba na D50 + obiektyw
mamil_km
04-12-2006, 18:06
Mam pytanie czy miał ktoś może coś tej firmy: ZOOM DIGITAL ? Czy jest zadowolony z torby?
A może ktoś już kupił coś podobnego:
http://www.allegro.pl/item146467605_wygodna_torba_nikon_d70_canon_350_so ny_r1_akces_.html
Zobaczcie linka i powiedzcie co o tym myślicie. dzięki
Miałem torbę z tej firmy.Oddałem w diabły po tygodniu. farbujący na czarno pasek naramienny zniszczył mi 2 koszulki :-( Ogólnie jakość wykonania oraz ergonomia też raczej przeciętna, chociaż jest to moja subiektywna opinia... Nabyłem drogą kupna torbę Lowepro od kolegi Hesji i jestem baaaardzo zadowolony.Ergonomia super, jakość wykonania także. Polecałbym troszkę dołożyć, aby uniknąć późniejszego rozczarowania.
mamil_km
05-12-2006, 01:26
bardzo dzięki za opinię :]
Jesli potrzebujesz tylko na aparat z jednym obiektywem i drobiazgi takie jak ładowarka i kable to polecam Lowepro Rezo 160 AW. Dałem za nią chyba 120zł. W MM była wtedy za 150. Jesli pojemnościowo Ci wystarczy to z reszty będziesz zadowolony...
Nie ma co żałować pieniędzy na torbę, weź jakieś Lowepro, np. takie o jakich pisał odie83. Jeśli chcesz mieć nieco zapasu w torbie to Nowa 2 AW.
mamil_km
08-12-2006, 03:42
A co myślicie o EX 160 ?? ma ktoś ?
Ja mam ale EX 180 i jestem zadowolony. Jak narazie sie mieszcze. Ładuje do niej 70s+18-70. Dodatkowo 18-55, 70-300, helios, kable,ładowarka,karty, filtry w pudełkach, dekle i jest miejsce na lampe... której jeszcze nie mam:(. Kupiłem ja w MM ale przepłaciłem bo na necie mozna znaleźć za jakies 120pln.
Mam pytanie czy miał ktoś może coś tej firmy: ZOOM DIGITAL ? Czy jest zadowolony z torby?
A może ktoś już kupił coś podobnego:
http://www.allegro.pl/item146467605_wygodna_torba_nikon_d70_canon_350_so ny_r1_akces_.html
Zobaczcie linka i powiedzcie co o tym myślicie. dzięki
torby nie widziałem ,ale sama firma jak najbardziej w porządku także polecam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.