PDA

Zobacz pełną wersję : torba na D50 + obiektyw



mamil_km
04-12-2006, 18:06
Mam pytanie czy miał ktoś może coś tej firmy: ZOOM DIGITAL ? Czy jest zadowolony z torby?
A może ktoś już kupił coś podobnego:

http://www.allegro.pl/item146467605_wygodna_torba_nikon_d70_canon_350_so ny_r1_akces_.html

Zobaczcie linka i powiedzcie co o tym myślicie. dzięki

jaari
04-12-2006, 20:08
Miałem torbę z tej firmy.Oddałem w diabły po tygodniu. farbujący na czarno pasek naramienny zniszczył mi 2 koszulki :-( Ogólnie jakość wykonania oraz ergonomia też raczej przeciętna, chociaż jest to moja subiektywna opinia... Nabyłem drogą kupna torbę Lowepro od kolegi Hesji i jestem baaaardzo zadowolony.Ergonomia super, jakość wykonania także. Polecałbym troszkę dołożyć, aby uniknąć późniejszego rozczarowania.

mamil_km
05-12-2006, 01:26
bardzo dzięki za opinię :]

odie83
05-12-2006, 01:29
Jesli potrzebujesz tylko na aparat z jednym obiektywem i drobiazgi takie jak ładowarka i kable to polecam Lowepro Rezo 160 AW. Dałem za nią chyba 120zł. W MM była wtedy za 150. Jesli pojemnościowo Ci wystarczy to z reszty będziesz zadowolony...

KozaK
07-12-2006, 20:04
Nie ma co żałować pieniędzy na torbę, weź jakieś Lowepro, np. takie o jakich pisał odie83. Jeśli chcesz mieć nieco zapasu w torbie to Nowa 2 AW.

mamil_km
08-12-2006, 03:42
A co myślicie o EX 160 ?? ma ktoś ?

MayQ
08-12-2006, 15:29
Ja mam ale EX 180 i jestem zadowolony. Jak narazie sie mieszcze. Ładuje do niej 70s+18-70. Dodatkowo 18-55, 70-300, helios, kable,ładowarka,karty, filtry w pudełkach, dekle i jest miejsce na lampe... której jeszcze nie mam:(. Kupiłem ja w MM ale przepłaciłem bo na necie mozna znaleźć za jakies 120pln.

hcman
09-12-2006, 21:08
Mam pytanie czy miał ktoś może coś tej firmy: ZOOM DIGITAL ? Czy jest zadowolony z torby?
A może ktoś już kupił coś podobnego:

http://www.allegro.pl/item146467605_wygodna_torba_nikon_d70_canon_350_so ny_r1_akces_.html

Zobaczcie linka i powiedzcie co o tym myślicie. dzięki


torby nie widziałem ,ale sama firma jak najbardziej w porządku także polecam.