PDA

Zobacz pełną wersję : Nareszcie nowa kartka w kalendarzu Nikoniarzy :)



Piotr Gorus
01-06-2010, 07:27
Nie wiem jak wy ale ja już nie mogłem patrzeć na zdjęcie z maja w kalendarzu Nikoniarzy :). Czyżby to Nikoniarze taką pogodę zgotowali na maj ? To oczywiście taka dygresyjka bo uważam że zdjęcie jest rewelacyjne.

prz3mo
01-06-2010, 07:41
heh... mi z kolei brak w kalendarzu jakiegoś radosnego akcentu w stylu gołej kobity z cycami :-P
;)

Erie
01-06-2010, 07:55
heh... mi z kolei brak w kalendarzu jakiegoś radosnego akcentu w stylu gołej kobity z cycami :-P
;)

przełóż sobie grudniowy akcent z kalendarza 2008 na grudzień 2012, będziesz miał na co czekać :D

prz3mo
01-06-2010, 08:23
przełóż sobie grudniowy akcent z kalendarza 2008 na grudzień 2012, będziesz miał na co czekać :D

Nie mam kalendarza z 2008 :-P

jamirq
01-06-2010, 08:49
zrób foto żonie i wklej zamiast czerwca :P

frostic
01-06-2010, 09:13
Ale to ma być co najmniej taki efekt jak w Alternatywy 4, kiedy Anioł przegląda Hustlera i mówi:
"Oj Miećka, Miećka... źle z tobą" ;)

Żonę to można i kochać, ale żeby cały miesiąc goła wisiała na ścianie??!
Się nie godzi... ;)

titus1
01-06-2010, 09:15
Frostic, i niestety szybciej nudzi...

prz3mo
01-06-2010, 10:56
Ale to ma być co najmniej taki efekt jak w Alternatywy 4, kiedy Anioł przegląda Hustlera i mówi:
"Oj Miećka, Miećka... źle z tobą" ;)


heheheh.. ta scena jest świetna ! Zresztą jak cały serial :lol:

mikkay
01-06-2010, 11:20
Nie mam kalendarza z 2008 :-P

Żałuj bo najlepszy był ;)