Zobacz pełną wersję : Nareszcie nowa kartka w kalendarzu Nikoniarzy :)
Piotr Gorus
01-06-2010, 07:27
Nie wiem jak wy ale ja już nie mogłem patrzeć na zdjęcie z maja w kalendarzu Nikoniarzy :). Czyżby to Nikoniarze taką pogodę zgotowali na maj ? To oczywiście taka dygresyjka bo uważam że zdjęcie jest rewelacyjne.
heh... mi z kolei brak w kalendarzu jakiegoś radosnego akcentu w stylu gołej kobity z cycami :-P
;)
heh... mi z kolei brak w kalendarzu jakiegoś radosnego akcentu w stylu gołej kobity z cycami :-P
;)
przełóż sobie grudniowy akcent z kalendarza 2008 na grudzień 2012, będziesz miał na co czekać :D
przełóż sobie grudniowy akcent z kalendarza 2008 na grudzień 2012, będziesz miał na co czekać :D
Nie mam kalendarza z 2008 :-P
zrób foto żonie i wklej zamiast czerwca :P
Ale to ma być co najmniej taki efekt jak w Alternatywy 4, kiedy Anioł przegląda Hustlera i mówi:
"Oj Miećka, Miećka... źle z tobą" ;)
Żonę to można i kochać, ale żeby cały miesiąc goła wisiała na ścianie??!
Się nie godzi... ;)
Frostic, i niestety szybciej nudzi...
Ale to ma być co najmniej taki efekt jak w Alternatywy 4, kiedy Anioł przegląda Hustlera i mówi:
"Oj Miećka, Miećka... źle z tobą" ;)
heheheh.. ta scena jest świetna ! Zresztą jak cały serial :lol:
Nie mam kalendarza z 2008 :-P
Żałuj bo najlepszy był ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.