PDA

Zobacz pełną wersję : Fajna damska torba na D3000 +18-55 ?



Lesiu83
31-05-2010, 17:44
Szukam dla koleżanki stylowej torby fotograficznej tylko na d3000 + 18-55VR .. Jakieś propozycje ?

c-man
31-05-2010, 17:50
Hmm - jak ma być damska, to celowałbym w Crumplera - robią fajne rzeczy.
Mi się całkiem podoba seria Pretty Bella: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=9445

Lesiu83
31-05-2010, 17:53
Tak wiem sam posiadam Crumplera , ale z tej serii w Anglii jedynie znaduje w kolorze czarnym, a ma byc jakaś kolorowa :/ najlepiej zielona

Dobra znalazłem na ebay :] dlaczego ja od razu tam nie wszedłem , no chyba , że ktoś zaproponuje coś ciekawego ...

jm
31-05-2010, 23:26
http://www.fotoraf.com.pl/sklep/fomei-torba-foto-natural-p-1115.html

Mam i polecam. Fajnie na kobiecym ramieniu wygląda. Mimo, że zasadniczo jest już na moje szpargały zbyt mała, to jeśli mam gdzies krótki wypad z body+jedno szkiełko - zabieram właśnie tę torebkę;)

Ilość schowków i kieszonek...obłędna:) Może się spodoba.

Radzias
02-06-2010, 13:06
Idealna , stylowa torba dla kobiety z takim sprzętem co piszesz to Lowepro Passport Sling - http://www.lowepro.com.pl/Products/Sling_Bags/Designed_for_Digital/Passport-Sling.aspx

Pozdrawiam,

Lesiu83
02-06-2010, 23:46
Torba zakupiona http://cgi.ebay.co.uk/CRUMPLER-PRETTY-BELLA-2500-OAT-BRAND-NEW-/220611972643?cmd=ViewItem&pt=UK_CamerasPhoto_CameraAccessories_BagsCases_JN&hash=item335d7f8e23 <--- coś takiego się spodobało znajomej ...

adrian
03-06-2010, 16:33
Moja żona używa torby firmy golla i jest z niej zadowolona :)