PDA

Zobacz pełną wersję : BF w D90 - jak najsprawniej to reklamować



de Fresz
31-05-2010, 15:56
Witam

Wyszedł mi mały problemik w 3-miesięcznym D90 - BF. Na ile mogę stwierdzić, jest to problem body, nie optyki (ale jeszcze na wszelki wypadek spróbuję to przetestować na kilku innych obiektywach).
Muszę jeszcze dokładnie przeglądnąć wszystkie fotki, bo mam wrażenie że na początku było ok, acz możliwe jest, że nie zauważyłem wcześniej, gdyż robię głównie architekturę i widoczki (wiadomo, GO stąd do taaaaaamtąd) oraz ruchliwego rocznego berbecia w świetle zastanym w domu (i tak z górką 1/3 jest poruszona, dopiero na plenerach przy ładnej pogodzie zaczęło wychodzić), a jakoś wcześniej nie chciało mi się pastwić nad tablicami testowymi ;-)

W każdym razie przy 50/1.8 i odległości ~1 m ostrzy mi gdzieś 4 cm za punktem, przy 18-105 cieżko stwierdzić dokładnie ile, ale też troszkę za.

Aparat kupiony w EuroRTV, zamówiony przez internat, odebrany osobiście i na raty. No i teraz główne pytanie: jak to reklamować, aby jak najszybciej dostać sprawny sprzęt? Niezgodność towaru z umową? Gwarancja producenta w Polsce (brrrr)? Słać do Niemiec? Ktoś miał jakieś doświadczenia z podobnym problemem?

Pozdro
deF

Kundzior
10-06-2010, 11:04
O matko i córko....serwis masz pod nosem. 2 max ostatnio 3 dni i zrobione.

Wojteksw
10-06-2010, 11:23
Tak, jak napisał Kundzior oddaj do serwisu. Będziesz miał okazję sprawdzić czy działają prężnie i terminowo.

Kundzior
10-06-2010, 11:43
Ja widzę po reklamacjach, które wysyłam, jak szybko ostatnio wracają.