Zobacz pełną wersję : Iphone wymiana panelu dotykowego ;(
Bartek_902
31-05-2010, 09:12
Witam.
Dziś mialem nieszczęśliwy wypadek,mój Iphone wypadł mi z kieszeni i przeleciał przez 2 piętra po schodach,uszkodzona została szybka,zrobił się wielki pajączek ale na szczęscie reaguje na dotyk i reszta działa bez zarzutów na szczeście(przynajmniej tak wynika po moich ogledzinach).
Pytanie,czy ktoś z was miał podobną historie?? ile to może kosztować i gdzie to najprędzej wymienie w Warszawie?
Aha i jest to Iphone 3g 8Gb.
Pozdrawiam .
Kupic na ebayu i wymienic samemu.
Bartek_902
31-05-2010, 09:34
Szybciej by było zalatwic to na miejscu w Wawie,tylko pytanie czy usługi na allegro tego typu http://www.allegro.pl/item1049865603_szybka_digitalizer_iphone_3g_wymian a_warszawa.html to są oryginalne szybki czy jakieś badziewie,bo na allegro rozbieżność cenowa jest wielka od 39 do 500zł wiec już sam nie wiem :/
szymonvader
31-05-2010, 10:38
poczytaj na myapple.pl tam jest kilka tematów jak zrobić samemu i jak można to zrobić w warszawie.
Bartek_902
31-05-2010, 11:17
Tak wiem są iclinic i Maclife ale tam są ceny znacznie wyzsze niz na innych aukcjach stad właśnie moje pytanie czy taka szybka za 150zl to nie jakiś plastikowy niewymiarowy bubel ...
szymonvader
31-05-2010, 11:32
jesteś z Warszawy, poszukaj coś w mieście z odbiorem osobistym, to sam ocenisz jak ona jest wykonana, a z założeniem, myślę że jak masz trochę pojęcia i chęci to sobie spokojnie poradzisz.
Bartek_902
31-05-2010, 11:36
Znalazłem od razu, tych punktów troche jest tylko chodzi o to ze może ktoś miał podobny problem i załatwaił to w ktorymś z nich ...
Kolega "narciarz" miał taką sytuację 2 razy (tyczka w slalomie:D) - 300 zł w katowicach, a robią to 2 dni.
Kolega naprawił swojego iphona, także z pękniętą szybką, tutaj: http://www.pdaserwis.pl. Mają punkt dostarczania urządzeń na Szpitalnej w Warszawie, w sklepie komputerowym.
Bartek_902
31-05-2010, 20:13
Mają punkt dostarczania urządzeń na Szpitalnej w Warszawie, w sklepie komputerowym.tylko nie ukrywam ze troche drogo 200zl za sama szybke,a robocizna
miron19j
31-05-2010, 23:01
tylko nie ukrywam ze troche drogo 200zl za sama szybke,a robocizna
ni chcę być niegrzeczny, ale marudzisz jak stara panna. ;-)
Najpierw piszesz, że ceny od 39-500, potem przymierzasz się do takiego za 150. A teraz piszesz, że 200 to za drogo.
Ja osobiście bym oddał na Szpitalną, niech wymienią, dadzą gwarancję na nowy wyświetlacz.
Bartek_902
01-06-2010, 08:52
Do tego za 150 tez gośc daje gwarancje,ale zastanawia mnie skąd taki rozstrzał w cenach...i tak pewnie wiekszośc korzysta z tych samych cześci tzn pewnosci nie ma ale duże prawdopodobieństwo że może tak byc
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.