PDA

Zobacz pełną wersję : Rower ;-)



Kordian d70
30-05-2010, 21:46
Hej wszystkim.
Jako, że sezon rowerowy już się zaczął, a ja nadal jestem bez roweru proszę o pomoc.
Dodam tylko, że to dosyć pilne ;-))
Potrzebuje czegoś żeby pojeździć tak spacerowo, z założonym fotelikiem dla dzieciaka
na bagażniku, nie chce wydać więcej niż 800 więc myślę też o używanym rowerze ;-)
Szukam czegoś w tym stylu, może ktoś ma i podpowie coś na temat ;-)
Jak ktoś ma coś na sprzedaż to tez pisać ...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img526.imageshack.us/img526/5765/rayon.jpg)

ewentualnie damka, bez różnicy

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img101.imageshack.us/img101/1774/51714364.jpg)

albo coś takiego:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/4776/j75gld.jpg)

frostic
30-05-2010, 22:00
że Wam się chce... kolejny wątek rowerowy ;)

Jak jesteś dość wysoki to prawdopodobnie będę sprzedawał swojego trekkingowca
O ile pamiętam to takie coś to jest: http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=5614215

A nie pamiętam za dobrze, bo kupiony 3 lata temu i stoi sobie w garażu...
Przejechał łącznie w sumie jakieś 50 km!
Wstyd! ;)

Generalnie polecam ten typ. Ale co ja w sumie po tych 50 kilosach mogę powiedzieć... ;)

Kordian d70
30-05-2010, 22:02
A ile byś chciał za ten rower i kiedy go będziesz sprzedawał?
podeślij mi jakieś fotki na: [email protected]

frostic
30-05-2010, 22:17
Pm ;)

mkl
30-05-2010, 22:37
Treking dobra rzecz. Ważna rzecz - rama musi mieć odpowiedni wymiar. 21" dla faceta o przeciętnym wzroście to moim zdaniem minimum. Mówienie o rekreacji na rowerze z ramą 19" to jakieś nieporozumienie...

Kross ma dobrą jakość za rozsądną cenę. Zajeździłem rower tej marki (Kross Voyage - stara konstrukcja) - 5000 km praktycznie bez awarii ani wymiany podzespołów (oczywiście bardzo dbałem o sprzęt). Stan łańcucha i wolnobiegu pozwalał jeszcze na jakieś 1000 km - dał by radę.