Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Klaudia
Powoli obrabiam zaległości:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img80.imageshack.us/img80/1733/dyptykklaudiaduze.jpg)
modelka:http://www.maxmodels.pl/klaudiaeldursi.html
mua: http://www.maxmodels.pl/margomakeup.html
robertG7
30-05-2010, 23:56
Już za samą modelkę można dać się pociąć... mogę być nieobiektywny... :)
1 i 2 się podoba
Na prawym oczy ble... ups miał byc obornik - "strasznie żenujący poziom prezentujesz Ando! Toś pocinsnął z Tymi oczyma. Nie uczyli Cię na forum, że łokci sie nie obcina? Litości, dzieci z Podstawówki ładniejsze szprychy wyrywają :>"
Reasumując - I Tak lubię Twoje zdjęcia. Kreujesz powolutku swój styl obróbki, który nie do końca jest realnym bytem, ale co tam ładnie się kompnuje :) Dej więcej! A modelka... Cudo!
Za "nie uczyli Cię na forum" masz u mnie dużego browara(i jeszcze coś hihihi). a od teraz masz dodawać mi fejmu i tylko i wyłącznie zachwycać się moimi wytworami artystycznego geniuszu. a jak nie, to usunę Cię ze znajomych na fejsbuku i wstawię Ci 1 na nowy miesiąc na maxmodels.
Szkoda tego łokcia, ale i tak jest super! Nie tylko za sprawą świetnej modelki. Podoba mi się obróbka, światlo i wizaż. Świetna robota.
no no ladny secik, jakosc kreski z jaka to "narysowane" bomba
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.