PDA

Zobacz pełną wersję : technik sceniczny poszukiwany na 25 czerwca



arsiser
30-05-2010, 19:41
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=146129

jeżeli byłaby to osoba spoza stolicy, to jakiś nocleg u mnie gwarantowany.

Obi
30-05-2010, 19:49
Nie jestem w Freelancerze, więc nic nie widzę... jakieś szczegóły poproszę wstępnie. Jeszcze nie wiem jak będę wyglądał w ten weekend, ale wstępnie jestem chętny na ogarnięcie tej scenki :D Co to za koncert gdzie, o której itd. itp... jaki artysta :D

M_B
30-05-2010, 19:51
Hej
Pomagam koleżance zorganizować koncert charytatywny na rzecz dziewczyny poszkodowanej w wypadku.
Poszukuję osoby znającej się na technice scenicznej - chodzi o obsługę sceny w trakcie koncertu.
Czy jest ktoś w naszych szeregach co by to ogarnął ?
Kontakt ze mną +48666215722
Pozdro


Tak brzmi tamten post.

arsiser
30-05-2010, 20:06
dzięki M_B