PDA

Zobacz pełną wersję : Jadę samochodem z Anglii do Polski - lipiec



Boryszuk
28-05-2010, 22:40
Cześć!

Jak w tytule wątku, wybieram się na tournee po Europie w lipcu. Taki sam Temat (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=145735) założyłem na podforum grupy wyspiarskiej ale mam świadomość, że nie każdy tam zagląda ;)

Pamiętam, że jakiś czas temu któryś z moderatorów poszukiwał transportu czegoś z Wysp do Polski, nie wiem jednak czy to dalej aktualne (a ten cholerny Niemiec znowu mi schował kartkę gdzie miałem zapisane o kogo chodzi).

Takwięc (Krzysiu, nie bij ;) ), podsumowując- jeśli ktoś ma coś do przewiezienia z UK do Polski to polecam swoje usługi (pod warunkiem, że zmieści mi się do hatchbacka).


jadę w środę, 07.07, w Zielonej Górze planuję być w czwartek wczesnym popołudniem.

Urlop mam do 18.07 więc pewnie gdzieś 16tego będę wyjeżdżał z Gdańska w kierunku Dunkierki.

ekonet
29-05-2010, 02:07
Pamiętam, że jakiś czas temu któryś z moderatorów poszukiwał transportu czegoś z Wysp do Polski, nie wiem jednak czy to dalej aktualne (a ten cholerny Niemiec znowu mi schował kartkę gdzie miałem zapisane o kogo chodzi).
Piotruś (fIlek) chciał wlec jakiś monitor albo co. :)

KaleidoStar
29-05-2010, 02:30
O ja to Cię na pewno wykorzystam :twisted:

Boryszuk
29-05-2010, 07:05
O ja to Cię na pewno wykorzystam :twisted:

Taka mam nadzieje :mrgreen:

docxxx
29-05-2010, 13:37
jadę w środę, 07.07, w Zielonej Górze planuję być w czwartek wczesnym popołudniem.



:mrgreen:

Zapomniales dopisac: "i bede tam przez tydzien" :mrgreen:

Boryszuk
29-05-2010, 13:42
Nie wytrzymasz ze mną tak długo :mrgreen:

Plan jest taki, że, tak jak napisałem, w czwartek jestem w ZG, w piątek późnym wieczorem lub wręcz w nocy ruszam do Chełma. Tam zostaję do poniedziałkowego poranka po czym wyruszam do Gdańska (zapewne przez Warszawę) na kilka dni.

jackrabbit
29-05-2010, 13:43
dobra, to ja bym prosil namiary na pw (jakis telefon i dzielnica w ktorej bedziesz w Gdansku) i moj ojciec by Ci podrzucil jedna torbe jak bedziesz :)

KaleidoStar
29-05-2010, 14:46
Nie wytrzymasz ze mną tak długo :mrgreen:

Plan jest taki, że, tak jak napisałem, w czwartek jestem w ZG, w piątek późnym wieczorem lub wręcz w nocy ruszam do Chełma. Tam zostaję do poniedziałkowego poranka po czym wyruszam do Gdańska (zapewne przez Warszawę) na kilka dni.

Zgarnij Martę Baranowską dla mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boryszuk
29-05-2010, 15:22
Zgarnij Martę Baranowską dla mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A to nie wiem czy dojedziemy ;)

jackrabbit
29-05-2010, 15:23
nie wiem kto to jest Marta Baranowska ale jak fajna to dla mnie tez mozesz zgarnac :D

Boryszuk
29-05-2010, 15:28
Wydaje się być sympatyczna ;)

Imago
29-05-2010, 17:27
Jest nawet bardzo sympatyczna. Jeśli jednak w tym czasie ja będę już u niej, to będziesz musiał zabrać nas obie bo i ja z chęcią odwiedzę Ań. :twisted:
Szkoda, że nie mam mnóstwa pieniędzy bo bym ci zleciła takie zakupy, że musiałbyś wracać ciężarówką. :lol:
Muszę się zastanowić czy jest coś czego bardzo, bardzo chcę a jest u Ciebie...

Boryszuk
29-05-2010, 17:49
Muszę się zastanowić czy jest coś czego bardzo, bardzo chcę a jest u Ciebie...

Podpowiem Ci: w pewnych kręgach zwą go Łysym Borsukiem. Powinno wystarczyć dla Was trzech ;)

Boryszuk
11-06-2010, 11:31
To jak? Jeszcze komuś coś?

Zostały 4 tygodnie do wyjazdu

hcman
11-06-2010, 15:08
...w piątek późnym wieczorem lub wręcz w nocy ruszam do Chełma.

Do Chełma tego mojego tzn. tego na końcu świata przy granicy ukraińskiej?
Jak tak to może i ja skorzystam z twojej pomocy:)

Boryszuk
11-06-2010, 19:37
tak, tego Chełma (w Lubelskiem) :) Kolega mi się żeni a za nic takiej checy nie ominę :mrgreen: