PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne pytanie :)



Grand.
28-05-2010, 21:22
Witam,

Zadam ciutkę dziwaczne pytanko, ale czy ktos z forumowiczów wie, jaki jest tytuł piosenki, która leci kiedy oczekuje się na ponowne połączenie z konsultantką serwisu Nikon?

bulinko
28-05-2010, 21:38
Zadałeś pytanie, to teraz każdy będzie dzwonił by usłyszeń muzyczke...
Ciekawe co pomyślą jak im linie zaczną padać:-D

Grand.
28-05-2010, 21:43
Muzyczka leci jak po dodzwonieniu sie kaza Ci jeszcze czekac bo np. Cos sprawdzaja

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Nikt nie wie? :/

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

miron19j
01-06-2010, 00:57
Nikt nie wie? :/
bo jeszcze nikt nie dotarł tak daleko
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

Rafał_Sz
01-06-2010, 07:02
Dawno nie dzwoniłem, ale podejrzewam, że jest "time to say goodbye".
:)

Grand.
03-06-2010, 12:13
Niestety nie :(

mrpawcio
03-06-2010, 12:20
Może wyłapałeś szczegóły jakieś, fragment tekstu, refren?

Dyzma
03-06-2010, 12:38
Dawno nie dzwoniłem, ale podejrzewam, że jest "time to say goodbye".
:)

Hehehehe dobre :D

clusca
03-06-2010, 12:47
Dawno nie dzwoniłem, ale podejrzewam, że jest "time to say goodbye".
:)

Albo: "...Goodbye my lover, goodbye my friend..." by J. Blunt. Ewentualnie Elektryczne Gitary... można się domyślić o jaki utwór chodzi ;)

Grand.
03-06-2010, 12:50
Utwór anglojęzyczny, puszczaja od 1 refrenu i 2 zwrotkę. Występuje gitara, lecz brzmienie bez przestera, klasyk albo akustyk. Słowa ledwo tam słychać :(

Niestety, nic z tych dźwięków. Jedyne co zapamietałem, to że zwrotka zaczyna sie od słów "came" lub "rain" lecz bardzo ciężko jest siewsłuchaćbo to charczy wszystko.

elix
03-06-2010, 20:29
...bardzo ciężko jest sie wsłuchać bo to charczy wszystko.


Coś tu kręcisz. Niemożliwe żeby w serwisie Nikona coś charczało - przecież dopiero byliśmy zapewniani, że "wdrożyli nowe procedury" i ponoć serwis działa idealnie więc to co mówisz to nie może być prawda ;)

Grand.
03-06-2010, 20:50
Chodzi o to, że piosenka puszczana w przez telefon ma jakośc.. hmm.. znikomą? I cieżko jest usłyszeć słowa piosenki.

Znalazłem :D Gadałem wczoraj z serwisem i akurat leciało jak dali mnie na wstrzymanie :) Telefon z androidkiem okazał sie znów niezastąpiony. Program Shazm wykrył muzę z charczącego głosniczka telefonu stacjonarnego. O dziwo, prawidłowo

Radical Face - Welcome Home

ku6i
27-09-2010, 01:37
Welcome Home

Fakt, niejedna puszka w serwisie znalazła swój drugi dom ;)

z__z
27-09-2010, 12:46
najlepiej wpisać w wyszukiwarke: 'kilka słówek, które udało się wyłapać + tekst' i wujek google powinien zaproponować jakieś piosenki

ropusz
27-09-2010, 13:11
A może to "You don't fool me"? ;)

Grand.
30-09-2010, 18:59
Nie niee, to na pewno to co napisałem. Słucham tego obecnie ;) Bardzo przyjemny utworek. No i mój telefonik znów pozytywnie mnie zaskoczył.. A juz myslałem że nie znajdzie :D No i chwała Panu z serwisu ze mnie przytrzymał na linii bo udało mi siezłapać WiFi i jeszcze utwór :)

Erie
30-09-2010, 19:02
http://www.youtube.com/watch?v=P8a4iiOnzsc - uhmmm... nasłuchałem się tego w Nikonie


ewentualnie http://www.youtube.com/watch?v=Wp0ju0UK_8Y&feature=related bo ta muzyka jest wykozrystywana w reklamach Nikona

Grand.
30-09-2010, 21:50
To to samo jest :) Tylko że podciete pod reklamę. Ja na szczescie wiecej słucham w domu niz w słuchawce :D