TMB
28-05-2010, 12:34
Witam
Mam pewien problem. Otóz jedyną torbę, która miesciła mój sprzet znajduje sie aktualnie na drugim koncu PL.
A potrzebuję przetransportować swóje akcesoria w miarę bezpiecznie i komfortowo. I przyszyło mi na mysl użycie sporego plecaka górskiego:!: Z jednej strony w bok włożone złożone krzesłko; a z drugiej statyw. No i do środka tele.
I tu zaczynają się buty:/ Na dół plecaka daje malutką poduszkę o wym 20x20cm; aparat owijam kocem o wym 1x1m.
Oczywiscie obiektyw ma rozłożonego tulipana...I tak sie zastanawiam jak go do srodka wsadzic?! Czy body ma byc na dole czy może na góże plecaka? Z jednej strony obiektyw jest cięższy; ale z drugiej, czy tulipan utrzyma 5kg?
A pozatym, cały plecak waży tak z lekka 14kg;)
macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam
Ps. Oczywiscie najchętniej kupiłbym PRO torbe, ale taki zakup to bagatela 400-500zł (uzywka), więc na razie muszę poczekać...
Mam pewien problem. Otóz jedyną torbę, która miesciła mój sprzet znajduje sie aktualnie na drugim koncu PL.
A potrzebuję przetransportować swóje akcesoria w miarę bezpiecznie i komfortowo. I przyszyło mi na mysl użycie sporego plecaka górskiego:!: Z jednej strony w bok włożone złożone krzesłko; a z drugiej statyw. No i do środka tele.
I tu zaczynają się buty:/ Na dół plecaka daje malutką poduszkę o wym 20x20cm; aparat owijam kocem o wym 1x1m.
Oczywiscie obiektyw ma rozłożonego tulipana...I tak sie zastanawiam jak go do srodka wsadzic?! Czy body ma byc na dole czy może na góże plecaka? Z jednej strony obiektyw jest cięższy; ale z drugiej, czy tulipan utrzyma 5kg?
A pozatym, cały plecak waży tak z lekka 14kg;)
macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam
Ps. Oczywiscie najchętniej kupiłbym PRO torbe, ale taki zakup to bagatela 400-500zł (uzywka), więc na razie muszę poczekać...