PDA

Zobacz pełną wersję : wyjazd do Barcelony



Kargulo
28-05-2010, 12:17
szukam zakwaterowania dla dwóch osób w Barcelonie mogą być obrzeża Barcelony, zakwaterowanie może tez być tanie :)

Planuje wyjazd 22.08 - 29.08

znalazłem lot za niecałe 1400zł ( może ktoś wie o tańszym?)

a może ktoś się wybiera to można sie zgadać

proszę o jakieś podpowiedzi

Kargulo
28-05-2010, 12:24
znalazłem zakwaterowanie:

Pokój typu Twin Superior - Śniadanie wliczone w cenę - PLN 1139.60
na stronie http://www.hotele.hiszpania.com.pl/?id=barcelona&zk


i sie tak zastanawiam czy może być jeszcze taniej?


hmmm

elanek
28-05-2010, 12:24
Popatrz:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=136899
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=138695

HYPER
28-05-2010, 12:31
ja bylem w Barcelonie jakies 4 lata temu. znalezlismy zakwaterowanie przez strone hostele.pl mega wybor. mielismy super mieszkanko 5 minut na piechote od Rambli. w mieszkaniu wszystko co potrzeba. bylismy w dwie pary. byly 2 lozka, cale wyposazenie kuchni (lodowka, zamrazarka, mikrofala, toster i inne *******y). do tego pralka, zelazko, tv, klimatyzacja. jak to w normalnym mieszkaniu. zaplacilismy za 6 dni (5 nocy) 600 euro, czyli po 150 euro od osoby. jak dla mnie to super cena bo wyszlo kolo 100zl/doba na osobe.
jesli chodzi o bilet to nie szukalem za bardzo ,ale pierwszy lepszy wynik z brzegu pokazal mi, ze cena w dwie strony LOTem od 21-28 244 euro za osobe. to daje jakies 1000zl, wiec lepiej poszukaj jeszcze czegos bo szkoda przeplacic 400zl (no chyba, ze te 1400 to cena nie za jedna osobe a za dwie).

Kargulo
28-05-2010, 12:33
dzieki elanek za linki

HYPER sorrki cene za lot podałem dla dwóch osób, mysle ze to niezła cena i to jak na LOT a powrót Lufthansa :)

HYPER
28-05-2010, 12:36
no to jesli za dwie osoby to dobra cena :) tak jak pisalem, sprawdzilem pierwsze lepsze z brzegu bo podane 1400zl wydalo mi sie wysoka cena jak za jedna osobe. ja w zeszlym roku polecialem za 1300zl w dwie strony do Kuala Lumpur a to jednak 'nieco' dalej niz Barca.

Tom Vein
28-05-2010, 12:38
Barcelona Wizzairem z Warszawy 23.08-30.08 bilet 420 pln.

Kargulo
28-05-2010, 14:07
masz racje Tom Vein . dla dwojki 840PLN, to już jest konkretnie :)

i napisałem maila do http://noclegi-barcelona.pl, zobaczymy co odpowiedzą w sprawie kwaterunku

Azazel85
28-05-2010, 17:37
Szkoda że tak późno jedziesz - vide: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=143931

O WizzAir już Ci wspominano. Masz też RyanAir, oni za podobną (albo mniejszą) kasę latają, tyle tylko że chyba nie z Wawy, i do Girony (lotnisko koło Barceloną, skąd busem trzeba dojechać).

Co do noclegu, część z nas rezerwację ma tutaj: http://www.accorhotels.com/pl/hotel-5944-ibis-barcelona-pza-glories-22/index.shtml

IBIS jest chyba jakąś gwarancją przyzwoitości hotelu - a największe wg mnie zalety - ścisłe centrum miasta (2km od centrum, kilkaset metrów od plaży), i całkiem przyzwoite ceny - od 231zł za dobę za pokój 2 osobowy.
Przy 7 noclegach, ze śniadaniami w Twoim terminie wychodzi 1973zł za hotel już ze śniadaniami (szwedzki stół) dla dwóch osób. Za taką miejscówkę, chyba całkiem całkiem;)

Jak byś chciał taniej, masz np coś takiego - http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3677-ibis-barcelona-ripollet/index.shtml - to też IBIS, tam 7 dni w Twoim terminie to 1069zł, plus śniadania dla dwóch osób 356zł, co razem daje 1425zł.
ALE - to już 10km od centrum, czyli trzeba dojeżdżać, tracić na to czas i wydawać na to kasę;)

Pełną listę hoteli sieci Accor i cen masz tu - http://www.accorhotels.com/pl/booking/hotels-list.shtml

Pozdrawiam!
M.

Kargulo
28-05-2010, 18:12
Azazel85 sprawdze kilka rzeczy jak bedzie ok to może sie z wami załapiemy, dam znać jutro

Azazel85
28-05-2010, 19:53
Azazel85 sprawdze kilka rzeczy jak bedzie ok to może sie z wami załapiemy, dam znać jutro

Zapraszamy :)
Akurat lot macie z Katowic z Grześkiem, Piotrkiem i Paniami za 420zł/os.
Akurat mamy też dwa wolne miejsca w pokojach (w tym hotelu w centrum) - co też pewnie wyjdzie Wam taniej niż osobna rezerwacja, a ze wszystkim się można dogadać :)

szelas
29-05-2010, 09:54
zakwaterowanie może tez być tanie :)

proszę o jakieś podpowiedzi

Formule 1 (http://www.hotelformule1.com/gb/hotel-2621-formule-1-formule1-barcelona-mollet/index.shtml)
Sam nie korzystałem, ale znam ludzi, którzy mieli taką okazję i chwalili sobie stosunek jakość/cena. Nie ma luksusów, ale jest czysto.