Zobacz pełną wersję : Hey Re-murped!
hackermuz
28-05-2010, 10:45
Jak Wam się podoba płyta z remixami ostatniego albumu Hey'a?
Przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) U mnie rządzi "Boje się" w remixie Bueno Bros.
spiritwood
28-05-2010, 15:21
A ja jeszcze nawet nie słyszałem ;)
Jak Wam się podoba płyta z remixami ostatniego albumu Hey'a?
ci od fruuu sru cos nagrali??
A ja jeszcze nawet nie słyszałem ;)
Wiesz jak to jest z tym szewcem? :mrgreen: Słyszałem MURP w wersji Plastic - to znajomi Jacka. Całkiem fajnie to wyszło :D A mówiłem, że będą miksować :p
PS. Smolik chyba z MURPem odrobinkę przegiął ;)
PS2. Nooo, Buenos Bros nieźle pojechali :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.