PDA

Zobacz pełną wersję : Hey Re-murped!



hackermuz
28-05-2010, 10:45
Jak Wam się podoba płyta z remixami ostatniego albumu Hey'a?
Przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) U mnie rządzi "Boje się" w remixie Bueno Bros.

spiritwood
28-05-2010, 15:21
A ja jeszcze nawet nie słyszałem ;)

R
28-05-2010, 15:24
Jak Wam się podoba płyta z remixami ostatniego albumu Hey'a?



ci od fruuu sru cos nagrali??

fIlek
28-05-2010, 15:48
A ja jeszcze nawet nie słyszałem ;)

Wiesz jak to jest z tym szewcem? :mrgreen: Słyszałem MURP w wersji Plastic - to znajomi Jacka. Całkiem fajnie to wyszło :D A mówiłem, że będą miksować :p

PS. Smolik chyba z MURPem odrobinkę przegiął ;)
PS2. Nooo, Buenos Bros nieźle pojechali :mrgreen: