PDA

Zobacz pełną wersję : sony ericsson t707 - ktos uzywa? telefon



Kyo
28-05-2010, 08:52
Telefon niby z przeznaczeniua dla kobiet ale z klapką nic lepszego sie nie znajdzie. Stad tez pytanie, czy ktos ma lub uzywal? Mysle nad zakupem i nie moge sie do konca zdecydowac. Do wyboru jeszcze motorolka v8 ale wiekszosc opini o niej jest tragiczna.

adas22
28-05-2010, 09:20
Mam Sony Ericssona (http://alejka.pl/c/sony_ericsson-a1--telefony-komorkowe__2.html) t707, nie miałem z nim jakichkolwiek kłopotów , poręczny , czytelny , ogolnie mówią , polecam. ,

Kyo
28-05-2010, 09:21
ze co to ma byc?

Sabvel
28-05-2010, 09:42
Sony Ericsson T707

Kyo
28-05-2010, 10:03
to wez sprawdzaj linki jakie wklejasz