Zobacz pełną wersję : sony ericsson t707 - ktos uzywa? telefon
Telefon niby z przeznaczeniua dla kobiet ale z klapką nic lepszego sie nie znajdzie. Stad tez pytanie, czy ktos ma lub uzywal? Mysle nad zakupem i nie moge sie do konca zdecydowac. Do wyboru jeszcze motorolka v8 ale wiekszosc opini o niej jest tragiczna.
Mam Sony Ericssona (http://alejka.pl/c/sony_ericsson-a1--telefony-komorkowe__2.html) t707, nie miałem z nim jakichkolwiek kłopotów , poręczny , czytelny , ogolnie mówią , polecam. ,
to wez sprawdzaj linki jakie wklejasz
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.