Zobacz pełną wersję : Pochwalę się i ja...
... a co ...
wczoraj po raz 2 zostałem ojcem :)
Maja waży 3,8kg a mierzy 55 cm. Obie dziewczyny czują się dobrze :)
wasilewk
27-05-2010, 21:45
Gratulacje !
Gratulacje !!
Bedziesz miał więcej powodów do fotografowania :D
jacek.gold
27-05-2010, 21:46
no to gratki!!!
czekamy na fotosy ;)
Nic tylko pogratulować:D Na twoje szczęście dobrze że daleko mieszkam od Ciebie bo byś pępkowe musiał stawiać:D
Zawsze fajnie jak rodzinka się powiększa. Gratulacje dla Was wszystkich :)
grudzinsky
27-05-2010, 22:23
gratulacje od ojca 26 dniowego Mikolaja :)
niech dziewczyna rosnie duza i zdrowa :)
gratuluje, Maja śliczne imię :)
Wszystkiego najlepszego dla Dziewczyn :)
Gratulacje :)
Pozdrawiam.
tgollob_jamessuchar
27-05-2010, 22:48
Dobrze robisz, że się chwalisz! :)
Cóż... dobrze grałeś! :)
Gratulacje, dużo radości i zdrowia! Aaaaa... i żeby migawka teraz to wszystko wytrzymała ;)
Brawo, gratulacje !!! Ładne imię
Antonioo
27-05-2010, 22:52
gratki dla tatki :)
NO! Gratulacje!!!
Dobrze, że rodzą się też dziewczynki.
Mój Adaś i Mikołaj kolegi Grudzinskiego będą mieć kogo.... czarować ;)
No to pięknie i gratulacje.
gratulacje.
"Wypadałoby" pochwalić się nową pociecha ;)
Gratuluję serdecznie!
Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!
Gratulacje
Krok, nad którym się mocno zastanawiamy z żoną, miała być dwójka minimum a chyba ostanie się jeno Angela :)
PS.
Ja myślałem, że teraz rodzą się przeważnie dziewczynki.
Gratki oczywiście dla rodziców. Znajoma ostatnio trioaczki powiła. I wszystkie 3 dziewczynki :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.