PDA

Zobacz pełną wersję : Pochwalę się i ja...



Paweł M
27-05-2010, 21:44
... a co ...

wczoraj po raz 2 zostałem ojcem :)

Maja waży 3,8kg a mierzy 55 cm. Obie dziewczyny czują się dobrze :)

wasilewk
27-05-2010, 21:45
Gratulacje !

ASAHI
27-05-2010, 21:46
Gratulacje !!
Bedziesz miał więcej powodów do fotografowania :D

jacek.gold
27-05-2010, 21:46
no to gratki!!!
czekamy na fotosy ;)

Klausik
27-05-2010, 21:47
Nic tylko pogratulować:D Na twoje szczęście dobrze że daleko mieszkam od Ciebie bo byś pępkowe musiał stawiać:D

admin
27-05-2010, 21:47
Zawsze fajnie jak rodzinka się powiększa. Gratulacje dla Was wszystkich :)

grudzinsky
27-05-2010, 22:23
gratulacje od ojca 26 dniowego Mikolaja :)
niech dziewczyna rosnie duza i zdrowa :)

piwkoo
27-05-2010, 22:25
gratuluje, Maja śliczne imię :)

sheva
27-05-2010, 22:33
Wszystkiego najlepszego dla Dziewczyn :)

Marrab
27-05-2010, 22:45
Gratulacje :)

Pozdrawiam.

tgollob_jamessuchar
27-05-2010, 22:48
Dobrze robisz, że się chwalisz! :)

Cóż... dobrze grałeś! :)
Gratulacje, dużo radości i zdrowia! Aaaaa... i żeby migawka teraz to wszystko wytrzymała ;)

Tr0n
27-05-2010, 22:49
Brawo, gratulacje !!! Ładne imię

Antonioo
27-05-2010, 22:52
gratki dla tatki :)

titus1
28-05-2010, 09:02
Gratulacje!!

frostic
28-05-2010, 09:14
NO! Gratulacje!!!

Dobrze, że rodzą się też dziewczynki.
Mój Adaś i Mikołaj kolegi Grudzinskiego będą mieć kogo.... czarować ;)

Pimps
28-05-2010, 09:14
No to pięknie i gratulacje.

neos86
28-05-2010, 09:39
gratulacje.

"Wypadałoby" pochwalić się nową pociecha ;)

Lesiak
28-05-2010, 09:42
Gratuluję serdecznie!
Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!

wonito
28-05-2010, 10:25
Gratulacje
Krok, nad którym się mocno zastanawiamy z żoną, miała być dwójka minimum a chyba ostanie się jeno Angela :)

PS.
Ja myślałem, że teraz rodzą się przeważnie dziewczynki.

Strus
28-05-2010, 12:13
Gratki oczywiście dla rodziców. Znajoma ostatnio trioaczki powiła. I wszystkie 3 dziewczynki :D