PDA

Zobacz pełną wersję : W serwisie Nikona nic się nie zmieniło...



Paput
27-05-2010, 21:20
Myślałem, że po tym jak został naświetlony problem serwisu Nikona coś się zmieni.
Myliłem się.

Padł mi główny LCD oraz cała elektronika w D2X-ie. Aparat od razu poleciał do zaprzyjaźnionego serwisu (jeszcze raz dzięki, o wielki Prz3mo za info o tym serwisie). Elektronika została naprawiona, ale z racji zbliżającej się fali serwis musiał się przenieść i zawiesić chwilowo działalność. Koszt naprawy wyświetlacza miał wynieść ok. 350 zł, lecz naprawa nie doszła do skutku.

Chciałem zobaczyć, czy serwis Nikona zasługuje na to, aby powrócić do mych łask. Uprzejma Pani poinformowała mnie, że koszt naprawy wyniesie 1500zł.

To ja uprzejmie podziękuję i zostawię to bez komentarza.

andrstac
27-05-2010, 22:03
Ale mógłbyś się podzielić info, jaki to serwis i gdzie się mieści? Oczywiście pytam o ten który naprawia, a nie ten który się tylko ceni:)

nowart
27-05-2010, 23:32
z tego co wiem to AUTORYZOWANY serwis jest JEDEN w Polsce. Nie można mieć chyba pretensji do serwisu, że ma ceny wyższe niż Pan Mietek w swoim prywatnym warsztaciku elektronicznym? Ceny Pana Mietka nie mogą być wzorem przy tworzeniu cen serwisowych, tak było jest i będzie w każdym autoryzowanym serwisie. Skoro mi w autoryzowanym serwisie pokazują cennik z choinki to jadę do warsztaciku Pana Mietka godząc się na pewne ustępstwa i ryzyko.
Powinniśmy rozpowszechniać informacje o takich właśnie rzetelnych, fachowych warsztacikach aby odebrać jak najwięcej pracy serwisowi. Z czasem dostrzegą, że klienteli ubywa i dojdą do odpowiednich wniosków. Może...
Przyłączam się do prośby o podanie namiaru na ten serwis.

TristisAnima
27-05-2010, 23:33
No jak sie nie zmieniło? Po pierwsze, tel. w ogóle odebrali :lol:. Po drugie, kiedyś to by Ci kazali przysłać i miesiąc czekałbyś, aż by Ci w końcu powiedzieli, że bedzie to owe 1500 zł powiekszone o koszty ekspertyzy :p

Paput
29-05-2010, 11:27
Nie można mieć chyba pretensji do serwisu, że ma ceny wyższe niż Pan Mietek w swoim prywatnym warsztaciku elektronicznym?

Owszem, ale nie oznacza to, że autoryzowany serwis musi mieć 5-krotnie wyższe ceny niż "Pan mietek". Jak już wcześniej pisałem, serwisant to też człowiek i nie jest chińczykiem robiącym za miskę ryżu. On też musi za coś kupić jedzenie, opłacić mieszkanie itp.



Przyłączam się do prośby o podanie namiaru na ten serwis.

Serwis, o którym mówię to Fotoelektronika w Gorzowie Wielkopolskim - Pan Tomek Kołodziej jest magikiem, którego naprawdę polecam.
nr. tel: 660 870 026