PDA

Zobacz pełną wersję : tandem do sesji



mskowronski
27-05-2010, 20:26
witam,

poszukuję roweru tandem do sesji ślubnej.
Czy ktoś z Was wie może, gdzie mógłbym taki wypożyczyć w okolicach Katowic?

pozdrawiam
Michał

mskowronski
27-05-2010, 21:58
widzę, że ciężko będzie... :/

kuba_rsx
27-05-2010, 21:59
Szukaj pomocy na forum rowerowym prędzej ;)

mskowronski
27-05-2010, 22:14
racja ;)

frostic
28-05-2010, 11:26
może jeśli nie sprzeda, to zechce go wynająć:
http://allegro.pl/item1058720569_tandem.html#gallery

choć w sumie nie za ładne toto jest ;)

Albo lepiej: kup go sobie, odmaluj i wynajmuj do sesji innym potrzebującym
(odkryłeś właśnie nisze na rynku, a to rzadkość ;))

mskowronski
28-05-2010, 22:29
dzięki, frostic, jednak chyba poszukam dalej ;)

Andre
28-05-2010, 22:35
Może to trochę daleko ale redakcja Bikeboardu ma tandem. Mieści się ona w Krakowie. Zresztą na tym tandemie do ślubu jechała już jedna para tylko to był ktoś z redakcji.
Może wypożyczą.

tutaj jest jego zdjęcie http://www.ptr-dojlidy.pl/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=247&Itemid=35