PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon F90X czyli jak cię widzą tak cię piszą



2EV
03-12-2006, 17:16
Witam

Ostatnio szukałem książki dla nastolatka pod choinkę i znalazłem....
Książka Ewy Karwan-Jastrzębskiej "Antykwariusz"

...Nikon F90X - aparat fotograficzny, typ lustrzanki, używany przez profesjonalistów. Przedmiot spełnionych marzeń taty Julki i Mikołaja. aparat ten jest tak ciężki i mocny, że można nim przybijać gwoździe. Pamiętajcie, że waga aparatu świadczy o jego jakości. Prawdziwi fotoreporterzy chodzą z ciężkimi torbami przewieszonymi przez ramię. Jeśli chcecie się w przyszłości zajmować fotografią, musicie już zacząć trenować..."

Pozdrawiam forumowiczów i autorkę. :)

gALL
03-12-2006, 18:50
Phi, jakas przestarzala ta ksiazka. Teraz czyta sie e-booki, zdjecia robi "wypasiona" komorka, a profesjonalista jest kazdy kto ma "zajebista" hybryde z lufa co dobrze "zbliza" tak z 15x. ;)

jarek76
03-12-2006, 21:42
A teraz można kupić ten super profesjonalny aparat za grosze

Mundeczek
08-12-2006, 01:19
A teraz można kupić ten super profesjonalny aparat za grosze

Co nie znaczy że niejest profesjonalny. A co do uwag gall-a, to sam tytuł mówi za siebie "Antykwariusz"

jarek76
08-12-2006, 13:54
Mundeczek
Ja wcale nie twierdzę nie jest profesjonalny. To świetny aparat
Chociaż ja wolałbym F100 lub F3

Czornyj
08-12-2006, 14:11
Mundeczek
Ja wcale nie twierdzę nie jest profesjonalny. To świetny aparat
Chociaż ja wolałbym F100 lub F3

To masz cholernie niesprecyzowane gusta. F100 od F3 różni się praktycznie wszystkim.

jarek76
08-12-2006, 21:39
Czornyj. Oba maja wielki jasny wizjer a nie to światełko na końcu tunelu jak w D50:)
No dobra chciałbym oba.

szymony
09-12-2006, 01:02
Czornyj. Oba maja wielki jasny wizjer a nie to światełko na końcu tunelu jak w D50:)


Ale tylko F3 (z tych dwóch) ma 100% kadru w wizjerze. :-)

Władca Pixeli
09-12-2006, 02:35
Ale tylko F3 (z tych dwóch) ma 100% kadru w wizjerze. :-)
W labie i tak 15% przytną więc co za różnica. :mrgreen:

szymony
17-12-2006, 16:05
W labie i tak 15% przytną więc co za różnica. :mrgreen:

Jak się posługuje takim korpusem, to się samemu za lab robi, ewentualnie korzysta się z takiego co potrafi nie obcinać. A i slajdzinki trochę trudno obciąć, ale kto tam wie. W labach wszystko potrafią spi........

jarcioo64
21-12-2006, 12:48
Robiłem 90x do czasu jak nie kupilem f100.oba są wspaniale ,ale 100-co tu pisać kto miał ten aparat to wie co to za sprzęt.nad 90 nie zastanawiaj się,jak sa przyzwoite pieniądze to łap