Zobacz pełną wersję : konkurs
http://serwisy.gazeta.pl/rowenta/1,99003,7824260,Konkurs.html?ffpe=8
Hehe zgłoszę swoje nogi ... mam piękne umięśnione nogi narciarza tyle tylko, że nigdy depilatora nie widziały :D
Ale za to jak wygrasz to dostaniesz właśnie depilator :mrgreen:
A ja mam nawet co wysłać :D
miron19j
27-05-2010, 15:11
ja to chyba jakiś przeczulony jestem ;-)
. Poprzez nadesłanie zdjęcia do Konkursu w sposób określony w niniejszym paragrafie, Uczestnik Konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na publikowanie zdjęcia na stronach Serwisu, jak również na stronach Serwisu FotoForum, w tym na stronach nie związanych bezpośrednio z Konkursem.
A ja mam nawet co wysłać :D
Ale pochwalisz się na forum zdjęciem które masz wysłać?:D
Ale pochwalisz się na forum zdjęciem które masz wysłać?:D
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2281523,3,13,95234,Wsrod-zieleni.html ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.