PDA

Zobacz pełną wersję : konkurs



bogdi64
27-05-2010, 10:21
http://serwisy.gazeta.pl/rowenta/1,99003,7824260,Konkurs.html?ffpe=8

gilvhs
27-05-2010, 10:25
Hehe zgłoszę swoje nogi ... mam piękne umięśnione nogi narciarza tyle tylko, że nigdy depilatora nie widziały :D

Dex
27-05-2010, 10:26
Ale za to jak wygrasz to dostaniesz właśnie depilator :mrgreen:

bognik
27-05-2010, 15:03
A ja mam nawet co wysłać :D

miron19j
27-05-2010, 15:11
ja to chyba jakiś przeczulony jestem ;-)
. Poprzez nadesłanie zdjęcia do Konkursu w sposób określony w niniejszym paragrafie, Uczestnik Konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na publikowanie zdjęcia na stronach Serwisu, jak również na stronach Serwisu FotoForum, w tym na stronach nie związanych bezpośrednio z Konkursem.

offeath
27-05-2010, 19:01
A ja mam nawet co wysłać :D

Ale pochwalisz się na forum zdjęciem które masz wysłać?:D

bognik
28-05-2010, 19:28
Ale pochwalisz się na forum zdjęciem które masz wysłać?:D
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2281523,3,13,95234,Wsrod-zieleni.html ;)