Zobacz pełną wersję : Przejezdność dróg na trasie Bielsko Biała-Zwardoń
stachmuszel
27-05-2010, 08:18
Witam!
Pytanie do mieszkańców okolic Bielska Białej, Żywca i Zwardonia. Wybieram sie jutro na Słowację. Jak z przejezdnością popowodziową dróg na odcinku Katowice-Bielsko Biała-Żywiec-Zwardoń. Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Katowice- Bielsko przejezdne. Dalej nie wiem.
stachmuszel
27-05-2010, 09:49
Dzięki. To już wiem, że do Bielska Białej dojadę. A jak dalej Panowie? Pomóżcie!
mac.serafin
27-05-2010, 09:59
Bielsko - Żywiec. Zależy jak będziesz jechał, jak ulicą Bystrzańską to wszystko jest przejezdne. Jeśli ulicą żywiecką to są dwie drogi objazdowe, jedna zakorkowana a druga dostępna tylko dla wtajemnicznoych.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img715.imageshack.us/img715/9738/droga.png)
Tutaj masz tą drugą wersję drogi, zaznaczone jest gdzie mieszkam więc na 100% to jest przejezdne (no dobra, wczoraj wieczorem było). Na czerwono masz miejsce które jeszcze wczoraj było nie przejezdne i stawiam że dalej jest. Co do reszty drogi to info znajdziesz na stronie policji bielskiej/straży. Tzn powinieneś ;P
adolfik9501
27-05-2010, 10:04
Jeśli osobówką to bez problemów, jeśli powyżej 3,5 tony to są objazdy. Żywiecka jest na fragmencie wyłączona z ruchu (patrz post wyżej) i będzie zapewne jeszcze przez dość spory czas. W BB kieruj się na Szczyrk (942), a w Bystrej (za BB) po zjeździe z Piekiełka skręcisz w lewo na Wilkowice co by do Żywieckiej dojechać i dalej już normalnie na Zwardoń.
stachmuszel
27-05-2010, 10:11
Dzięki :-)
Będę jechał nocą osobówką (w BB ok 6.00 rano). Czy te objazdy sa oznakowane?
adolfik9501
27-05-2010, 10:15
Dzięki :-)
Będę jechał nocą osobówką (w BB ok 6.00 rano). Czy te objazdy sa oznakowane?
Jeśli pojedziesz tak jak pisałem (na Szczyrk E462) to trafisz bez problemu bo to normalne drogi z tablicami informacyjnymi są. BB-Bystra (zjazd z góry) i skrzyżowanie ze światłami i tablicą, na którym skręcasz w lewo na Wilkowice do drogi 69 (a może i pisze też Zwardoń?, nie pamiętam choć często przejeżdżam), które to są na trasie BB-Żywiec.
mac.serafin
27-05-2010, 10:19
Mój nie. Jak będziesz jechał ulicą Bystrzańską i potem w bystrej też cały czas prosto to będziesz widział znaki na wilkowice. To skrzyżowanie jest dosyć charakterystyczne, będzie to wyglądać lekko jak centrum "miasta". Po lewej i prawej będą sklepy i skrzyżowanie z światłami na którym jedziesz w lewo na wilkowice :]
adolfik9501
27-05-2010, 10:24
Jak nie będzie nigdzie w boczne drogi skręcał to się nie zgubi ;)
EDIT: Tak nawiasem mówiąc, to Bystra i Wilkowice jedną stację kolejową mają...
EDIT2: Otwarto Żywiecką (szybko im to poszło) czyli można jechać normalnie na Żywiec/Zwardoń - http://www.bielsko.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art3134,otwarta-ulica-zywiecka.html
stachmuszel
27-05-2010, 11:21
O! Dzięki Panowie za pomoc. Jeśli otwarto Żywiecką to po problemie. Mam nadzieję, że na Słowacji nie będzie problemów.
mac.serafin
27-05-2010, 11:45
Zweryfikuję to za chwilę i napiszę bo akurat jadę do miasta to rzucę okiem co tam się dzieje ;))
stachmuszel
27-05-2010, 14:10
Będę wdzięczny :-)
mac.serafin
27-05-2010, 14:59
Potwierdzam, nawet tiry jeżdżą. W sumie wszyscy tak się cieszą tym że droga jest otwarta że musiałem stać w korku dzisiaj :/
adolfik9501
27-05-2010, 15:56
Na BTV mówili, że ruch wahadłowy, może dlatego korek.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.