PDA

Zobacz pełną wersję : kasa kasa - czyli podkład muzyczny



stock
26-05-2010, 17:41
Mam zagwozdkę - musze stworzyć podkładzik muzyczny pod firmową prezentację (*.ppt). Tematem przewodnim jest KASA, PIENIĄDZE.. :)
Całość ma trwać około 7 minut. Zaczniemy od Pink Floyd i słynnego początku przeliczania pieniędzy, potem sprytnie chce w to wkręcić "money, money" ABBY. I co dalej - znacie jakieś kawałki w których przewija się temat kasy - muzyczka żywa radosna tak aby w prezentacji to nie wyszło nudnawo. W tle mają być slajdy, w tle muzyczka, na przedzie ludzie prezentujący różne scenki i wygłupy. Całość na integracyjną imprezę. Oczywiście prezentacja odbędzie się na lekkim rauszu więc nie miejcie oporów z propozycjami...
HELP :) :)

Aha - jakim programem najprościej te dźwięki pociąc, zmiksowac i poskładac w całosc ?

velaskez
26-05-2010, 17:43
Program to Audacity (http://audacity.sourceforge.net/?lang=pl), zaraz przejrzę swoje 180h muzy to coś może się nawinie z tematem kasy :)

HFv6aQNnmzc
:mrgreen: zacząłem podśpiewywać, money, money i wyszło to ;)

stock
26-05-2010, 17:46
znalazłem jeszcze "kasa i sex" Maryli Rodowicz i "pieniądze to nie wszystko" Golców

velaskez
26-05-2010, 17:50
Jest jeszcze AC piorun DC - Moneytalks

PmyzFsYEdco

Wrzucać Ci tu te jutiubowe nagrania co byś sobie odsłuchał, czy wolisz nie?

stock
26-05-2010, 17:52
to by było za ostro - to starsze towarzystwo jest :P Ale ta MEAJ dobra - coś można wyciąc z niej :)

markB
26-05-2010, 17:53
Stąd możesz coś wybrać: http://www.poemhunter.com/songs/money/

kisio
26-05-2010, 17:59
Hmm.. a myślałem, że to wałek Alanis Morisette ;)

dzejms
26-05-2010, 18:04
Dire Straits - Money for Nothing
The Doors - Money
Goran Bregovic/Iggy Pop - Get The Money
Gun - Money To Burn
Michael Jackson - Money
Simply Red - Money In Pocket
Tricky - Money Greedy

stock
26-05-2010, 18:14
dzejms - co najmniej wypadałoby Cię ozłocić. Dzięki wielkie !!

dzejms
26-05-2010, 18:21
dzejms - co najmniej wypadałoby Cię ozłocić. Dzięki wielkie !!

eee - przejrzalem tylko 85dni z mojej muzy z iTunes...jak bedzie malo to mogle podeslac jeszcze klilka...

stock
26-05-2010, 18:29
he he - no jak Ci coś wpadnie to wal śmiało :) Ale przymusu nie ma :) Ino prośba. Choć z drugiej strony jest już sporo i też nie chciałbym mieć w 6 minutowym secie sieczki 50 utworów.

velaskez
26-05-2010, 18:31
50? Chcesz mieć same "money" z tych utworów?

quietstorm
26-05-2010, 18:34
Jakbyś chciał coś z innego bieguna, trochę mniej "mainstream'owo" - to można by wpleść parę wersów numeru Grammatik "Friko"... Pierwszy wers zaczyna się tak jak tytuł Twojego wątku :-)

http://www.youtube.com/watch?v=nfZaXfBFhvs
(od 0:27)

quietstorm
26-05-2010, 18:36
Republika - "Mamona"

stock
26-05-2010, 18:47
no no - gramatik moze tu fajnie wejśc :D dzięki. A republika - że też o tym zapomniałem :)

sinner
26-05-2010, 20:28
Oddział Zamknięty - Na to nie ma ceny
Budka Suflera - Za ostatni grosz
Elvis Presley - Money Honey
Maanam - Żądza pieniądza

creep
26-05-2010, 20:58
Jakbyś potrzebował odmiany, coś z zupełnie innej beczki - może "If I were a rich man" ze Skrzypka na dachu? ;) Przynajmniej refren? Może nie aż tak żywe, ale na temat.
I jeszcze Money Serja Tankiana (http://www.youtube.com/watch?v=uOgsgyTxfg8), ale to może niekoniecznie pasować...

stock
26-05-2010, 21:15
dzięki Panowie - świetne propozycje :)

Dorian
26-05-2010, 21:47
Podejrzewam, że Tobie chodzi o inny klimat i przesłanie w kwestii kasy, ale... ;)

Trzeci Wymiar - Pieniądze (http://www.youtube.com/watch?v=29cQoLTy0yc)

offeath
26-05-2010, 22:11
CMZp_St_VR8

stock
26-05-2010, 22:40
spoko spoko - kawałki które podrzucacie są świetne. Bardzo mi pomagają :)

fafniak
26-05-2010, 22:43
a łajzy minellli nnie pamiętacie i utworu :
http://www.youtube.com/watch?v=rkRIbUT6u7Q&feature=PlayList&p=8B5DC369CA52AE2E&playnext_from=PL&playnext=1&index=39
no przeca to jest piekne :)

Boryszuk
27-05-2010, 00:16
Przyda się? ;)

JkhX5W7JoWI

EDIT: doczytałem pierwszy post ;) Sorry... Chciałem pomóc ;)

thorcik
27-05-2010, 00:35
PASO (http://www.paso.hu) - Greed

stock
27-05-2010, 09:42
od pink floydów wszystko sie zaczęło :) Prezentacja już gotowa - do 2 w nocy rzeźbiłem z mixerem - ale sie udało... :) THX

offeath
27-05-2010, 18:23
ale pochwalisz się efektem tu na forum?:D