PDA

Zobacz pełną wersję : Nikoniarze z Gorzowa Wlkp...



gradu_85
23-05-2010, 12:59
Witam forumowiczów! Jestem jeszcze laikiem(zapalonym), ale zakupiłem Nikona d90 + Nikkor af-s dx 18-105mm f3.5-5.6g ed vr. Chętnie bym się z kimś spotkał, z kimś kto ma większe doświadczenie w celu szybszego ogarnięcia sprzętu :D Mówiąc krótko, potrzebuję Mentora ;-)

Pozdrawiam Robert

prz3mo
23-05-2010, 13:03
Mamy na forum grupę regionalną (Bachus, czyli woj. lubuskie). Niestety jest ona martwa.
Z Gorzowa jedynym piszącym na forum jestem praktycznie ja.
Zauważyłem już to dawno temu, gdy przesiadywałem na pewnym forum motoryzacyjnym - Gorzów mimo, że nie taki mały (ok. 150 tys. ludzi) to "leży" pod względem jakichkolwiek przedsięwzięć np. organizacji ludzi skupionych wokół jakiegoś hobby.
pozdrawiam

gradu_85
23-05-2010, 13:15
Czyli marne szanse na nowe nikoniarskie znajomości? :-(

prz3mo
23-05-2010, 13:24
Czyli marne szanse na nowe nikoniarskie znajomości? :-(

Wyślę Ci na PW mój numer GG, odezwij się jak chcesz, coś się pomyśli :)