Zobacz pełną wersję : wszystkiego najlepszego thorciku :)
Psychotrop
23-05-2010, 00:04
sto lat chłopie z okazji urodzin.
Boryszuk
23-05-2010, 09:40
O! To ja idę do lodówki po tort z mandarynkami :mrgreen:
Najlepszego, żeby Ci cytrusy nie pleśniały!
Najlepszego. I słodkich mandarynek. :)
Najlepszego. I słodkich mandarynek. :)
A Ty cicho siedź, też masz dzisiaj urodziny. :)
Wszystkiego dobrego Jubilatom! :)
no to wszystkiego najlepszego i dużo mandarynek :mrgreen:
Boryszuk
23-05-2010, 11:15
A Ty cicho siedź, też masz dzisiaj urodziny. :)
No to pogromczyni wątków mandarynkowych również (a może wręcz w szczególności) życzę dużo uśmiechu.
A Ty cicho siedź, też masz dzisiaj urodziny. :)
Wszystkiego dobrego Jubilatom! :)
Zapomniałeś dodać, że 17. :rolleyes:
No to pogromczyni wątków mandarynkowych również (a może wręcz w szczególności) życzę dużo uśmiechu.
Dziękuję. A pogromczynią nie jestem. Po prostu wolę śledzie. :)
grudzinsky
23-05-2010, 13:32
Zapomniałeś dodać, że 17. :rolleyes:
do setki? :D
to taki zarcik :oops: :)
najlepszego jubilatom na 18ste urodziny :D
Wszystkiego najlepszego! :)
I znów te nieśmiertelne mandarynki. :lol:
KaleidoStar
23-05-2010, 16:22
do setki? :D
Pewnie do setki... przecież pisała, że woli śledzie... (chociaż mi się wódka ze śledziami nie komponuje..ale ja dziwna jestem)
Najlepszego, Jubilaci :)
do setki? :D
Pewnie do setki... przecież pisała, że woli śledzie...
;) Ot, figlarze.
Akurat dzisiaj setka bez śledzia. ;)
Dziękuję za życzenia i przepraszam, że wjechałam Thorcikowi w mandarynkowy wątek urodzinowy. :)
Tak jest! W ramach "setek" to życzę ich wam dzisiaj ze 3 flaszki ;)
Chyba nie muszę dodawać jaki smak powinien być preferowany...
A Adaś za wasze zdrowie walnie dzisiaj z obu cycków na raz!
Najlepszego!!!
Marta Baranowska
23-05-2010, 20:07
:))
Boryszuk
23-05-2010, 20:55
A Adaś za wasze zdrowie walnie dzisiaj z obu cycków na raz!
Żeby mu tylko oczy nie wystrzeliły :mrgreen:
Żeby nie było, to ja piję Wasze zdrowie mandarynkowym Budweiserem ;)
O. To wszystkiego najlepszego i tortu bananowo mandarynkowego! :cool:
O. To wszystkiego najlepszego i tortu bananowo mandarynkowego! :cool:
Kanibalizmem trąci... ;)
Ależ skąd. Trąci Jagodami. ;) Bo skoro mandarynki i banany to jagody, to tort jest cały jagodowy i nic się nie gryzie. ;)
Ależ skąd. Trąci Jagodami. ;) Bo skoro mandarynki i banany to jagody, to tort jest cały jagodowy i nic się nie gryzie. ;)
Widzę, że moje posty nie idą na marne :mrgreen:
100 lat!
Widzę, że moje posty nie idą na marne :mrgreen:
Nie pochlebiaj sobie ;) ja po prostu wykorzystałam co mi pasowało do teorii ;)
200 lat, 200 lat! (a co wam będę żałować :mrgreen:)
I żeby nie pleśniały mandarynki Ups jagody :)
Nie pochlebiaj sobie ;) ja po prostu wykorzystałam co mi pasowało do teorii ;)
Nie wstydź się... wszyscy się uczymy całe życie :D ;)
ta... ty tu sobie dalej świ(d)ruj a ja idę spać :cool:
mandarynkowych snów wszystkim!
O_o, dzięki za życzenia, tym, co dobili do osiemnastki życzę stówki (i śledzika do niej), dożeram torcik ;o) Gruszkowy, nie mandarynkowy ;oP
Gruszkowy, nie mandarynkowy ;oP
Zdrajca! :twisted:
;)
Bo mandarynki zeżarłem przed produkcją torciku.
Zresztą wystarczy, że mi się pomyliła sól z cukrem i pierwsze ciasto było, delikatnie mówiąc, niespożywcze. Dobrze, ze oblizałem nóżki miksera przed pieczeniem biszkopta ;oP
hehe trzeba było śledika w środek
oj - spóźniłam się....
Stooooooooooooooooo lllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattt!!! :)
Kasandra
24-05-2010, 18:52
me too me too
STO ZIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Sto lat i duużo nalewki pomarańczowej !!
Sto lat i duużo nalewki pomarańczowej !!
chyba Mandarynkowej :mrgreen:
Właśnie, nie zdradzaj naszych mandarynek z pomarańczami :D Jednak czymś się różnią :mrgreen:
200 lat dla Jubilata! :D
Zawsze trzeba próbować czegos nowego !!
No dobra miały być mandarynki ale jestem już lekko zmęczony.. :D
(tym świętowaniem ;-) )
Karl Johansson
25-05-2010, 02:07
Najlepsiejszejszego :)
Oby Wam ziemia lekką...ups, nie to...
stoooo laaaat, stooo laaat....ciężkich robót....
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.