PDA

Zobacz pełną wersję : wszystkiego najlepszego thorciku :)



Psychotrop
23-05-2010, 00:04
sto lat chłopie z okazji urodzin.

c-man
23-05-2010, 09:32
Najlepszego!

Boryszuk
23-05-2010, 09:40
O! To ja idę do lodówki po tort z mandarynkami :mrgreen:

Najlepszego, żeby Ci cytrusy nie pleśniały!

Anja_G
23-05-2010, 10:58
Najlepszego. I słodkich mandarynek. :)

ekonet
23-05-2010, 11:00
Najlepszego. I słodkich mandarynek. :)
A Ty cicho siedź, też masz dzisiaj urodziny. :)
Wszystkiego dobrego Jubilatom! :)

tol2di
23-05-2010, 11:02
no to wszystkiego najlepszego i dużo mandarynek :mrgreen:

Boryszuk
23-05-2010, 11:15
A Ty cicho siedź, też masz dzisiaj urodziny. :)


No to pogromczyni wątków mandarynkowych również (a może wręcz w szczególności) życzę dużo uśmiechu.

Anja_G
23-05-2010, 11:24
A Ty cicho siedź, też masz dzisiaj urodziny. :)
Wszystkiego dobrego Jubilatom! :)

Zapomniałeś dodać, że 17. :rolleyes:


No to pogromczyni wątków mandarynkowych również (a może wręcz w szczególności) życzę dużo uśmiechu.

Dziękuję. A pogromczynią nie jestem. Po prostu wolę śledzie. :)

grudzinsky
23-05-2010, 13:32
Zapomniałeś dodać, że 17. :rolleyes:


do setki? :D

to taki zarcik :oops: :)

najlepszego jubilatom na 18ste urodziny :D

Tomeqp
23-05-2010, 15:24
Wszystkiego najlepszego! :)
I znów te nieśmiertelne mandarynki. :lol:

KaleidoStar
23-05-2010, 16:22
do setki? :D



Pewnie do setki... przecież pisała, że woli śledzie... (chociaż mi się wódka ze śledziami nie komponuje..ale ja dziwna jestem)

Najlepszego, Jubilaci :)

Anja_G
23-05-2010, 17:55
do setki? :D



Pewnie do setki... przecież pisała, że woli śledzie...

;) Ot, figlarze.

Akurat dzisiaj setka bez śledzia. ;)

Dziękuję za życzenia i przepraszam, że wjechałam Thorcikowi w mandarynkowy wątek urodzinowy. :)

frostic
23-05-2010, 18:40
Tak jest! W ramach "setek" to życzę ich wam dzisiaj ze 3 flaszki ;)
Chyba nie muszę dodawać jaki smak powinien być preferowany...

A Adaś za wasze zdrowie walnie dzisiaj z obu cycków na raz!

Najlepszego!!!

Marta Baranowska
23-05-2010, 20:07
:))

Boryszuk
23-05-2010, 20:55
A Adaś za wasze zdrowie walnie dzisiaj z obu cycków na raz!


Żeby mu tylko oczy nie wystrzeliły :mrgreen:

Żeby nie było, to ja piję Wasze zdrowie mandarynkowym Budweiserem ;)

Imago
23-05-2010, 21:40
O. To wszystkiego najlepszego i tortu bananowo mandarynkowego! :cool:

Anja_G
23-05-2010, 21:44
O. To wszystkiego najlepszego i tortu bananowo mandarynkowego! :cool:

Kanibalizmem trąci... ;)

Imago
23-05-2010, 22:01
Ależ skąd. Trąci Jagodami. ;) Bo skoro mandarynki i banany to jagody, to tort jest cały jagodowy i nic się nie gryzie. ;)

swider
23-05-2010, 22:19
Ależ skąd. Trąci Jagodami. ;) Bo skoro mandarynki i banany to jagody, to tort jest cały jagodowy i nic się nie gryzie. ;)
Widzę, że moje posty nie idą na marne :mrgreen:

100 lat!

Imago
23-05-2010, 22:25
Widzę, że moje posty nie idą na marne :mrgreen:
Nie pochlebiaj sobie ;) ja po prostu wykorzystałam co mi pasowało do teorii ;)

200 lat, 200 lat! (a co wam będę żałować :mrgreen:)

tol2di
23-05-2010, 22:36
I żeby nie pleśniały mandarynki Ups jagody :)

swider
23-05-2010, 22:40
Nie pochlebiaj sobie ;) ja po prostu wykorzystałam co mi pasowało do teorii ;)
Nie wstydź się... wszyscy się uczymy całe życie :D ;)

Imago
23-05-2010, 22:51
ta... ty tu sobie dalej świ(d)ruj a ja idę spać :cool:
mandarynkowych snów wszystkim!

thorcik
24-05-2010, 08:44
O_o, dzięki za życzenia, tym, co dobili do osiemnastki życzę stówki (i śledzika do niej), dożeram torcik ;o) Gruszkowy, nie mandarynkowy ;oP

Imago
24-05-2010, 08:56
Gruszkowy, nie mandarynkowy ;oP
Zdrajca! :twisted:











;)

thorcik
24-05-2010, 09:34
Bo mandarynki zeżarłem przed produkcją torciku.

Zresztą wystarczy, że mi się pomyliła sól z cukrem i pierwsze ciasto było, delikatnie mówiąc, niespożywcze. Dobrze, ze oblizałem nóżki miksera przed pieczeniem biszkopta ;oP

tol2di
24-05-2010, 16:31
hehe trzeba było śledika w środek

agape
24-05-2010, 17:57
oj - spóźniłam się....
Stooooooooooooooooo lllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattt!!! :)

Kasandra
24-05-2010, 18:52
me too me too
STO ZIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ASAHI
24-05-2010, 21:25
Sto lat i duużo nalewki pomarańczowej !!

tol2di
24-05-2010, 21:45
Sto lat i duużo nalewki pomarańczowej !!

chyba Mandarynkowej :mrgreen:

bognik
24-05-2010, 21:51
Właśnie, nie zdradzaj naszych mandarynek z pomarańczami :D Jednak czymś się różnią :mrgreen:

200 lat dla Jubilata! :D

ASAHI
24-05-2010, 22:13
Zawsze trzeba próbować czegos nowego !!

No dobra miały być mandarynki ale jestem już lekko zmęczony.. :D
(tym świętowaniem ;-) )

Karl Johansson
25-05-2010, 02:07
Najlepsiejszejszego :)
Oby Wam ziemia lekką...ups, nie to...

stoooo laaaat, stooo laaat....ciężkich robót....