PDA

Zobacz pełną wersję : Giro di Italia



Tomekk
22-05-2010, 23:54
Ogląda ktoś z Was?

Megazordon
23-05-2010, 09:23
Niestety czasu nie ma i boję się, że na TdF też nie będzie, więc nie oglądam.

Tomekk
23-05-2010, 13:47
Szkoda bardzo ciekawey wyścig jest w tym roku...