PDA

Zobacz pełną wersję : TomekGollob wygrywa w GP w Pradze



Tomekk
22-05-2010, 23:17
Świetna jazda Tomka pomimo troszkę słabszego początku, było widać że mu tor pasuje, może w tym roku będzie mistrzostwo :) świetnie Jarek choć w finale trochę się zapalił...

4est
22-05-2010, 23:44
życzę mu tego - byłoby świetne ukoronowanie kariery...Można go lubić lub nie, fakt jest niezaprzeczalny: nie mieliśmy i nie mamy lepszego ziomka w tym sporcie...(obawiam się niestety, że długo jeszcze nie będziemy mieli)

Tomekk
22-05-2010, 23:51
Racja ale liczę w końcu na Jarka Hampela może wreszcie uwierzy w siebie...ale już takiego speedwaya jak 15-20 lat temu nie ma i nie będzie chyba...:(