Zobacz pełną wersję : TomekGollob wygrywa w GP w Pradze
Świetna jazda Tomka pomimo troszkę słabszego początku, było widać że mu tor pasuje, może w tym roku będzie mistrzostwo :) świetnie Jarek choć w finale trochę się zapalił...
życzę mu tego - byłoby świetne ukoronowanie kariery...Można go lubić lub nie, fakt jest niezaprzeczalny: nie mieliśmy i nie mamy lepszego ziomka w tym sporcie...(obawiam się niestety, że długo jeszcze nie będziemy mieli)
Racja ale liczę w końcu na Jarka Hampela może wreszcie uwierzy w siebie...ale już takiego speedwaya jak 15-20 lat temu nie ma i nie będzie chyba...:(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.