PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia w basenie



nikoniara
02-12-2006, 14:43
Właśnie chciałabym w przyszłości z nikosiem wyruszyć pod wodę i nie wiem jak go skutecznie i szczelnie ochronić przed wodą . I jak oświetlić modela /modelkę pod wodą w basenie ? Byłabym wdzięczna za porady :)

shakk
02-12-2006, 15:08
sa 2 opcje :)

albo prowizorka z woreczkami wodoszczelnymi

albo obudowa podwodna :)

niestety 2 opcja nie jest zbyt tania...

Korchez
02-12-2006, 15:21
Wiem że jest dostępna obudowa podwodna do D70 tki ale kosztuje chyba koło 1500 zł. Mam gdzieś artykuł na temat podwodnej fotografii. poszukam.

arcana
02-12-2006, 15:37
A czy do D200 także jest?

nikoniara
02-12-2006, 16:57
sa 2 opcje :)

albo prowizorka z woreczkami wodoszczelnymi

albo obudowa podwodna :)

niestety 2 opcja nie jest zbyt tania...
Dzięki :) W przyszłości spróbuję wykupić i skorzystać z opcji nr.2 :) drożej , ale pewniej że nie zaleje maszyny :)

Wiecie jakie pod wodą stosować oświetlenie ?

bombel
02-12-2006, 17:36
http://www.nextag.com/nikon-d70-underwater-housing/search-html

KJO
03-12-2006, 17:45
Właśnie chciałabym w przyszłości z nikosiem wyruszyć pod wodę i nie wiem jak go skutecznie i szczelnie ochronić przed wodą . I jak oświetlić modela /modelkę pod wodą w basenie ? Byłabym wdzięczna za porady :)


za 100zł w pstryku można wypożyczyć obudowę podwodną do lustrzanki i imho to jest najlepsze rozwiązanie, szczególnie na jeden raz

nikoniara
03-12-2006, 21:11
KJO dziękować dziękować :):) !! To chyba najlepsze rozwiązanie !

rabijki
03-12-2006, 21:27
za 1500zl to se mozesz kupic worek:-)