Zobacz pełną wersję : Zdjęcia w basenie
nikoniara
02-12-2006, 14:43
Właśnie chciałabym w przyszłości z nikosiem wyruszyć pod wodę i nie wiem jak go skutecznie i szczelnie ochronić przed wodą . I jak oświetlić modela /modelkę pod wodą w basenie ? Byłabym wdzięczna za porady :)
sa 2 opcje :)
albo prowizorka z woreczkami wodoszczelnymi
albo obudowa podwodna :)
niestety 2 opcja nie jest zbyt tania...
Wiem że jest dostępna obudowa podwodna do D70 tki ale kosztuje chyba koło 1500 zł. Mam gdzieś artykuł na temat podwodnej fotografii. poszukam.
A czy do D200 także jest?
nikoniara
02-12-2006, 16:57
sa 2 opcje :)
albo prowizorka z woreczkami wodoszczelnymi
albo obudowa podwodna :)
niestety 2 opcja nie jest zbyt tania...
Dzięki :) W przyszłości spróbuję wykupić i skorzystać z opcji nr.2 :) drożej , ale pewniej że nie zaleje maszyny :)
Wiecie jakie pod wodą stosować oświetlenie ?
http://www.nextag.com/nikon-d70-underwater-housing/search-html
Właśnie chciałabym w przyszłości z nikosiem wyruszyć pod wodę i nie wiem jak go skutecznie i szczelnie ochronić przed wodą . I jak oświetlić modela /modelkę pod wodą w basenie ? Byłabym wdzięczna za porady :)
za 100zł w pstryku można wypożyczyć obudowę podwodną do lustrzanki i imho to jest najlepsze rozwiązanie, szczególnie na jeden raz
nikoniara
03-12-2006, 21:11
KJO dziękować dziękować :):) !! To chyba najlepsze rozwiązanie !
za 1500zl to se mozesz kupic worek:-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.