Zobacz pełną wersję : Studia Foto w Wawie?
Witam,
Jestem świeżutko upieczonym inż. Informatyki (specjalizacja grafika) z Łodzi...
Chciałbym kontynuować naukę w kierunku fotografii dlatego też poszukuję godnych polecenia uczelni z takim własnie kierunkiem, oczywiście II stopnia. Zdaje sobie sprawę, że Łódź w takie uczelnie jest bardzo biedna, więc postanowiłem szukać nieco dalej, a mianowicie w Warszawie. I tu pytanie pewnie głównie do Warszawiaków, którą uczelnie możecie polecić ?
Pozdrawiam.
Leatherface
22-05-2010, 16:54
Łódź biedna?
Filmówka - opis zbędny
PWSSiP - fotografia bardzo chwalona a ponoć prace studentów tylko potwierdzają (słowa znajomej, osobiście nie widziałem). Niestety w ch droga.
wawa: warszawska szkoła filmowska i akademia fotografii - znam ale tylko z nazwy :)
Tak, bo zwróć uwagę, że Łodzka filmówka kierunek Fotografia ma tylko studia jednolite 5-letnie, mi zależy na studiach II stopnia magisterskich.
PS: co do PWSSiP nie chodziło o PWSIiP ?
Z nazw warszawskie uczelnie też znam, choćby stąd: http://www.ziolek.pl/szkoly/warszawa.htm
Natopiast chodzi mi o konktretne opinie\polecenia.
marszull
22-05-2010, 17:57
na lodzkiej filmowce niestacjonarne studia sa I i II stopnia
na lodzkiej filmowce niestacjonarne studia sa I i II stopnia
Cenna uwaga, w takim razie muszę się do nich przespacerować, bo wg. http://www.filmschool.lodz.pl/pages/view/77-fotografia zaoczne są I stopnia ...
Leatherface
22-05-2010, 19:30
http://www.wssip.edu.pl/
o to mi chodziło, sorry za wprowadzenie w błąd
http://www.wssip.edu.pl/
o to mi chodziło, sorry za wprowadzenie w błąd
A teraz to co innego :) No warto ją sprawdzić, faktycznie cena (670zl) trochę otrzeźwia :D ale może jest warto :) wielkie dzięki za informację.
warszawskie asp ma wydziale nowych mediów jakieś studia II stopnia, konkretów nie znam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.