PDA

Zobacz pełną wersję : Do właścicieli aparatów TLR z Krakowa :)



lenio
21-05-2010, 21:19
Szukam TLRa dla siebie, do zabawy, a że jestem ślepy szukam takiego z dobrą matówką.
I stąd mała prośba:
Czy któryś z posiadaczy TLRa (start, yashica, flexaret, itp.) mógłby się ze mną spotkać w Krakowie?
Rzuciłbym tylko okiem na matówkę, postawił piwo właścicielowi i podziękował pięknie :)

Mam nadzieję że trafiłem w dobry dział forum, w razie czego proszę Moderatora o przeniesienie wątku.

piom
22-05-2010, 10:26
Zapraszam na mogilską 11 mamy pare ciekawych rzeczy które robią za wystawke :) ale obejrzeć można jak najbardziej

lenio
22-05-2010, 15:16
Dzięki :) w poniedziałek powinienem wpaść w odwiedziny :)