lenio
21-05-2010, 21:19
Szukam TLRa dla siebie, do zabawy, a że jestem ślepy szukam takiego z dobrą matówką.
I stąd mała prośba:
Czy któryś z posiadaczy TLRa (start, yashica, flexaret, itp.) mógłby się ze mną spotkać w Krakowie?
Rzuciłbym tylko okiem na matówkę, postawił piwo właścicielowi i podziękował pięknie :)
Mam nadzieję że trafiłem w dobry dział forum, w razie czego proszę Moderatora o przeniesienie wątku.
I stąd mała prośba:
Czy któryś z posiadaczy TLRa (start, yashica, flexaret, itp.) mógłby się ze mną spotkać w Krakowie?
Rzuciłbym tylko okiem na matówkę, postawił piwo właścicielowi i podziękował pięknie :)
Mam nadzieję że trafiłem w dobry dział forum, w razie czego proszę Moderatora o przeniesienie wątku.