Zobacz pełną wersję : Majestatycznie
neverhood
21-05-2010, 13:19
W zasadzie to nie fotografia, choc i o nia sie ociera, ale z cala pewnoscia warte obejrzenia.
polecam w pelnym ekranie i HD
http://vimeo.com/7809605
oraz
http://vimeo.com/user1337612
dla mnie Majestatyczne
Wiemy... :)
Było już sporo razy, to mój ulubiony film.
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=132713
Admina chyba też - nawet wstawił go na stronę Nikoniarzy ;)
http://nikoniarze.pl/c/cafe-nikon/
neverhood
21-05-2010, 15:31
Zobaczyłem i chciałem się podzielić bo rewelacja
To prawda. Jak się na to natknąłem, była chyba 2 czy 3 w nocy. Po obejrzeniu już nie zasnąłem...
Dało mi to niezłego "twórczego kopa"... :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.