PDA

Zobacz pełną wersję : Majestatycznie



neverhood
21-05-2010, 13:19
W zasadzie to nie fotografia, choc i o nia sie ociera, ale z cala pewnoscia warte obejrzenia.

polecam w pelnym ekranie i HD

http://vimeo.com/7809605

oraz

http://vimeo.com/user1337612

dla mnie Majestatyczne

c-man
21-05-2010, 15:14
Wiemy... :)
Było już sporo razy, to mój ulubiony film.
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=132713
Admina chyba też - nawet wstawił go na stronę Nikoniarzy ;)
http://nikoniarze.pl/c/cafe-nikon/

neverhood
21-05-2010, 15:31
Zobaczyłem i chciałem się podzielić bo rewelacja

c-man
21-05-2010, 15:34
To prawda. Jak się na to natknąłem, była chyba 2 czy 3 w nocy. Po obejrzeniu już nie zasnąłem...
Dało mi to niezłego "twórczego kopa"... :)