PDA

Zobacz pełną wersję : OMG tylko nie tak :)



luxius
19-05-2010, 23:03
http://nikonrumors.com/2010/05/18/nikon-d4x-design-concept.aspx


Dla mnie osobiscie - koszmarek :)

velaskez
19-05-2010, 23:12
Wygląda jak hasselblad po zderzeniu z TIRem.

kuba_rsx
19-05-2010, 23:12
Wygląda tandetnie. Ale ma działać a nie wyglądać no nie?

deep
19-05-2010, 23:25
Idealnie pasuje do tego szkiełka co ma podpięte :) Co za badziew...

luxius
19-05-2010, 23:26
Wygląda jak hasselblad po zderzeniu z TIRem.

:D

SADPUNK44
19-05-2010, 23:28
Bosz...:shock:

freefly
19-05-2010, 23:30
Jeśli będzie to miało wpływ na ergonomię, to wygląd sprzętu użytkowego ma dla mnie znaczenie drugorzędne.

luxius
19-05-2010, 23:30
Wygląda tandetnie. Ale ma działać a nie wyglądać no nie?


Nie tyle tandetnie co jest brzydki, przypomina aparat typu bridge z lat osiemdziesiatych, brrrrrrrrrrrrrr

swider
19-05-2010, 23:32
Ale chyba w to nie wierzycie? :D

luxius
19-05-2010, 23:33
Jeśli będzie to miało wpływ na ergonomię, to wygląd sprzętu użytkowego ma dla mnie znaczenie drugorzędne.

No nie sadze, z tym czyms nie wygladałbys powaznie, a ludzie na zdjeciach robliby wielkie oczy :shock: :D

sheva
19-05-2010, 23:35
no bez jaj, jak niby tego wygodnie używać. Nie wierze w coś takiego :) Aparaty mają od lat w miarę podobny kształt jak samochody, lodówki czy tostery, taka zmiana to seppuku jak nic :)

kuba_rsx
19-05-2010, 23:39
Mają czas.. D3Xs, D4, D4s i potem ten wynalazek.. Każdy model będzie powoli zbliżał nas do tego. Why not ? :D

rooner
19-05-2010, 23:40
Obrzydliwe, tępo ciosane kształty.

pil74
19-05-2010, 23:42
OJ!!! chciałbym przywołać tutaj wszystkich komentujących, że takimi niepochlebnymi opiniami narażacie wizerunek firmy N na szwank. Nic ino czekać oficjalnego stanowiska NP w sprawie tego koszmaru. :)

verus
19-05-2010, 23:45
wizjer jak w D40 ;-)

marzyciel9
19-05-2010, 23:55
kto podepnię do topowej puchy (jeśli kiedyś się pojawi) 55-200 vr, druga kwestia to kółko z programami tematycznymi w puszce tej klasy heh

luxius
19-05-2010, 23:57
OJ!!! chciałbym przywołać tutaj wszystkich komentujących, że takimi niepochlebnymi opiniami narażacie wizerunek firmy N na szwank. Nic ino czekać oficjalnego stanowiska NP w sprawie tego koszmaru. :)


Nie antagonizuj :) Nie podpuszczaj, bo Nikonrumors bedzie musialo zmienic nazwe :)

di_
20-05-2010, 00:00
W sam raz na robienie słitaśnych fotuńQfff lustrem.. tfu.. przy lustrze :)

KaeF
20-05-2010, 01:10
Bleee... okropne..

arttie
20-05-2010, 07:47
Note that this concept was created by a designer who is not affiliated to Nikon.

To chyba wszystko wyjaśnia :)

stock
20-05-2010, 08:06
brzyyyydal

titus1
20-05-2010, 08:42
Designera w firmie zabili?

ekonet
20-05-2010, 09:10
No, ale ukręcono wreszcie łeb odwiecznemu problemowi odklejających się gum.

luxius
20-05-2010, 09:13
No, ale ukręcono wreszcie łeb odwiecznemu problemowi odklejających się gum.


ahahahahahaha:D
to tłumaczy taki projekt

frostic
20-05-2010, 10:22
Super! 2-funkcyjny jest.
Robi foty a jak trzeba to znajdzie zastosowanie jako młotek.
Warto czekać i sprzedawać butelki po mandarynkach!

Paput
20-05-2010, 14:10
Cudowny aparat :D

Dobrze, że najpierw musi być D4, żeby był D4X. Mamy jeszcze kilka lat przerwy. A taki aparat (gdyby był w kolorach tęczy + jakiś obiektyw typu 6mm nikkora) to dla Lady Gagi jak znalazł, ale nie dla nas! O_o

PS: Obracanie matrycy suwakiem rządzi, wyobraźcie sobie moc kreatywnych zdjęć jeśli suwak będzie w połowie (czyli matryca po skosie)! :D

PS2: O co Wam ludzie z tymi mandarynkami chodzi? :) Nie wiem czemu, kojarzy mi się to z trollami (czy tam orkami) i jakimiś łodziami podwodnymi. Oświeć mnie kto! :)

maclat
20-05-2010, 15:47
Levinson ma zdaje się nietypowe podejście do ergonomii ;)

pil74
20-05-2010, 15:55
PS2: O co Wam ludzie z tymi mandarynkami chodzi? :) Nie wiem czemu, kojarzy mi się to z trollami (czy tam orkami) i jakimiś łodziami podwodnymi. Oświeć mnie kto! :)
No bo widzisz.....jakby tu Ci powiedzieć......no nie czytasz dokładnie forum :)
Był taki wątek w cafe o źródłach kasy na słoiki. I tak gdzieś chyba od 11 strony dyskusja weszła na właściwy, merytoryczny tor :)

Paput
20-05-2010, 15:57
No bo widzisz.....jakby tu Ci powiedzieć......no nie czytasz dokładnie forum :)
Był taki wątek w cafe o źródłach kasy na słoiki. I tak gdzieś chyba od 11 strony dyskusja weszła na właściwy, merytoryczny tor :)

Ahhhh! Cholera, doszedłem do 4 strony i sobie odpuściłem. Już się za to zabieram :)

frostic
20-05-2010, 19:54
No bo widzisz.....jakby tu Ci powiedzieć......no nie czytasz dokładnie forum :)
Był taki wątek w cafe o źródłach kasy na słoiki. I tak gdzieś chyba od 11 strony dyskusja weszła na właściwy, merytoryczny tor :)

Eee tam... Pierwszy wątek mandarynkowy pojawił się chyba gdzieś na przełomie roku...
Ale prawdopodobnie poleciał w CoSmoS
Potem co jakiś czas następuje spontaniczna reaktywacja...
Na szczęście Prezesem Honorowym Gangu Mandarynkowego jest Ekonet, wiec jak na razie zagrożenie różową czapeczką jest znikome ;)


Nie wiem czemu, kojarzy mi się to z trollami (czy tam orkami) i jakimiś łodziami podwodnymi. Oświeć mnie kto! :)

Nie mieszaj mandarynek z uBŁOTEM!!! ;)

Boryszuk
20-05-2010, 19:58
Pierwszy wątek mandarynkowy pojawił się chyba gdzieś na przełomie roku...


Zaczął się chyba ze 3 tygodnie przed Sylwestrem i zakończył dobre 2 tygodnie po ;)

frostic
20-05-2010, 20:00
No właśnie. Czyli "przełom" roku - ale spory ;)

Przy okazji pojawia sie pytanie: KTO ZACZĄŁ?? Bo GANG szuka Prezesa
(na razie dzierżę jednoosobową wartę jako samozwańczy Człon Zwyczajny)

Boryszuk
20-05-2010, 20:04
Któraś z naszych sympatycznych Koleżanek forumowych zadała pytanie o plany na noc sylwetrową. Ale która koleżanka to już niestety nie pamiętam (przez tego Niemca co to mi wszystko chowa).

luxius
20-05-2010, 20:34
znowu mandarynki! teraz tu :) a sio :)

Paput
20-05-2010, 20:55
znowu mandarynki! teraz tu :) a sio :)

Luxius, to jest jak plaga - wymoderujesz - pojawi się w wątku obok :D

Czemu Wy tak intensywnie nie komentujecie zdjęć jak w cafe? Mam obiecywać, że za każdy komentarz moich gniotów dam skrzynkę mandarynek? :D

tol2di
20-05-2010, 21:07
znowu mandarynki! teraz tu :) a sio :)

masz i sie niepodzielisz niełądnie :D

frostic
20-05-2010, 21:14
Czemu Wy tak intensywnie nie komentujecie zdjęć jak w cafe? Mam obiecywać, że za każdy komentarz moich gniotów dam skrzynkę mandarynek? :D

NO! Nareszcie gadasz po ludzku! ;)

Powiem Ci jak ja to widzę, subiektywnie jak w mordę trzasnął:

Jest tu pewnie sporo "posiadaczy" sprzętu spod znaku N, którzy z uwagi na brak bożej iskry, jeszcze latami uczyć się muszą, zanim przyswoją sporo odpowiedniej wiedzy, a co za tym idzie, nabędą moralne praw do komentowania lub krytykowania cudzych prac. Mówię o konstruktywnym komentowaniu, nie tekstach typu "super fajna fota", bo chyba nie o to biega i wątpię, czy na takich komentach Ci zależy.

Więc takie ludkowie sobie siedzą, czytają, wiedzę zdobywają....
Mogliby tak po cichu, bez zbędnego pisania ale Forum to coś więcej niż zespół zdjęć i stosownych komentarzy.
Zrobiła się z tego fajna społeczność, od której trudno się oderwać.

I pewnie dlatego powstają czasem dziwne wątki, które potem nabierają też mandarynkowych odcieni ;)
Jak to mawia jeden "prawy" jegomość: Warto Rozmawiać. Czasem nawet o D. Maryny. Podobnie zresztą jak on...

Oczywiście mówię tylko za siebie i o sobie!
Bo właśnie dlatego, choć chętnie zdjęcia przeglądam, niezbyt często coś o nich napisze.
Jeśli jestem jedyny w powyższych poglądach, to trudno... Jakoś to zdzierżę ;)

z mojej strony koniec OT-ów (w tym wątku ;) )

tol2di
20-05-2010, 21:21
frostic masz 100% racji albo nawet i więcej tak więc gdzie te mandarynki :D

Paput
20-05-2010, 21:29
frostic masz 100% racji albo nawet i więcej tak więc gdzie te mandarynki :D

Niee, mandarynki to ja obiecałem za konstruktywną krytykę!

Naprawdę mi się dzisiaj dostanie za przekupstwo :D

PS: Chociaż nie... jak nawet moderator skomentował moje zdjęcie, to śpię spokojny ;D

A żeby nie było offtopa to pragnę rzeknąć, że ten D4X wygląda jak ścianka cyfrowa do MF, o.

tol2di
20-05-2010, 21:41
No tak moderatora jeszcze mandarynkami przekupiłeś nieładnie oj nieładnie a z kolegami to sie niepodzieliłeś :D

spiritwood
20-05-2010, 22:05
Czasem nawet o D. Maryny.

Chyba Mandaryny(ki)
;)

swider
21-05-2010, 02:34
[...] mandarynki to ja obiecałem za konstruktywną krytykę!
Avatar tragiczny! Złe cięcie na linii nadbrzusza, cała dłoń ucięta -- widać tylko palce... i ten niedopuszczalny cień na białym tle -- fatalne zdjęcie.

Adres na który możesz przesłać mandarynki podam via PM.


:mrgreen::mrgreen::mrgreen: -- ;)