PDA

Zobacz pełną wersję : Where the Hell is Matt?



kaczor-d3
19-05-2010, 21:44
znalalem w necie, genialne!

http://www.youtube.com/watch?v=zlfKdbWwruY&translated=1

Miro MJ
19-05-2010, 22:04
Zauważyłem go w zeszłym roku, zajefajny przykład na to, co potrafi magia internetu .
Zrobił gość karierę tym tańcem :-)

laroc
19-05-2010, 22:57
A ktoś już dawno zauważył i już kiedyś to tutaj było...

adrian
20-05-2010, 08:43
Jak na warunki internetowo-komputerowe, to ten filmik jest starszy od węgla ;-)

szymkowsky
20-05-2010, 16:49
Mnie te starsze wyciągały z dołków i wywalały z krzesła...:)

elanek
20-05-2010, 17:07
Rewelacja

lukrobax
20-05-2010, 17:32
Zabawna jest historia dotycząca sceny kręconej w bezgrawitacyjnym samolocie:
Otóż kamera pewnej marki, wyposażona w dysk twardy i system antywstrząsowy zgłupiała przy braku grawitacji i odmówiła posłuszeństwa... w wyniku czego Matt nie mógł nakręcić tej sceny.
Na całe szczęście producent sprzętu zrozumiał powagę sytuacji, wyposażył Matta w kamerę z pamięcią typu flash i zasponsorował Mattowi drugi lot, by ten mógł nakręcić brakującą scenę w samolocie:)

szarakdorsz
20-05-2010, 18:42
http://www.youtube.com/watch?v=ECoMe8IM3RU&feature=related

Odpowiedz CollegeHumor ;).

velaskez
20-05-2010, 19:07
http://www.youtube.com/watch?v=ECoMe8IM3RU&feature=related

Odpowiedz CollegeHumor ;).

:mrgreen: mocne