Zobacz pełną wersję : polećcie mi dobrą książkę
neverhood
19-05-2010, 10:27
prosze poleccie mi jakas dobra ksiazke na temat ekspozycji tak do 50 zl albo swiatla, przede wszystkim zalezy mi na nauczeniu sie robienia takich zdjec jak tu http://www.marcinbera.com/blog/
ps jak bedzie drozsza to nic sie nie stanie
Na początek spolszczyłem tytuł wątku.
A TU (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=53050) zaglądałeś?
neverhood
19-05-2010, 10:45
o, dziekuje rzeczywiscie lista jest niezla. tak sobie tylko pomyslalem, ze moze ktos poleci sprawdzona juz ksiazke, gdzie o takiej fotografii mowa jak u kultena
mac.serafin
19-05-2010, 11:01
Seria "Bez tajemnic" Bryana Petersona. Szczególnie Ekspozycja bez tajemnic i Czas naświetlania bez tajemnic. Swoją drogą, jak na amatora to całkiem niezła szklarnia.
neverhood
19-05-2010, 11:07
jak na amatora to całkiem niezła szklarnia.
bo ktos mi kiedys powiedzial zeby uczyc sie na dobrym sprzecie, no i mialem troche pieniazkow na wydaniu, teraz chce dokupic body D700 i N24-70, ale zbieram poki co na to. a co do ksiazek popatrze, dzieki
nie znać zasad eksozycji, i zaczynać od d700 + 24-70 + 70-200 + 85 + sb800, ohh nieźle
mac.serafin
19-05-2010, 11:45
Swoja droga, mieć taki sprzęt i oszczędzać na książkach :D
neverhood
19-05-2010, 11:50
nie chce oszczedzac dlatego napisalem ze nie musi byc za 50 zl
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.