Zobacz pełną wersję : Super audio CD
Kwiatek111
19-05-2010, 10:06
Moze ktos z was orietuje sie czy w zwyklym odtwarzaczu samochodowym mozna odtwarzac Super Audio CD?
Jest to fabryczny odtwarzacz DVD800 w oplu insignii
Moze ktos z was orietuje sie czy w zwyklym odtwarzaczu samochodowym mozna odtwarzac Super Audio CD?
Jest to fabryczny odtwarzacz DVD800 w oplu insignii
Jak dobrze pamiętam każda płyta SACD zawiera równoległą ścieżkę formatu PCM,a więc odtwarzacz dvd powinien tą płytę odtworzyć.
Kwiatek111
19-05-2010, 10:23
a czy dalej to bedzie dzwiek sorround? czy zwykle stereo?
Nie kazda plyta ma sciezke PCM, ale wiekszosc powinna miec.
Bedzie to stereo.
Rzuciłem okiem na płytę, powinno być napisane "CD Audio" oprócz zwyczajowych "SACD Stereo" czy "SACD Sorround Sound" wtedy bez problemu.
Kwiatek111
19-05-2010, 14:55
Rzuciłem okiem na płytę, powinno być napisane "CD Audio" oprócz zwyczajowych "SACD Stereo" czy "SACD Sorround Sound" wtedy bez problemu.
tak wiem ze to bedzie dzialac ale czy to w dalszym ciagu bedzie surround czy tylko stereo?
Tak jak napisał Yanluk będzie to stereo
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.