PDA

Zobacz pełną wersję : Super audio CD



Kwiatek111
19-05-2010, 10:06
Moze ktos z was orietuje sie czy w zwyklym odtwarzaczu samochodowym mozna odtwarzac Super Audio CD?
Jest to fabryczny odtwarzacz DVD800 w oplu insignii

d80
19-05-2010, 10:14
Moze ktos z was orietuje sie czy w zwyklym odtwarzaczu samochodowym mozna odtwarzac Super Audio CD?
Jest to fabryczny odtwarzacz DVD800 w oplu insignii


Jak dobrze pamiętam każda płyta SACD zawiera równoległą ścieżkę formatu PCM,a więc odtwarzacz dvd powinien tą płytę odtworzyć.

Kwiatek111
19-05-2010, 10:23
a czy dalej to bedzie dzwiek sorround? czy zwykle stereo?

Yanluk
19-05-2010, 11:18
Nie kazda plyta ma sciezke PCM, ale wiekszosc powinna miec.
Bedzie to stereo.

lukiii
19-05-2010, 14:03
Rzuciłem okiem na płytę, powinno być napisane "CD Audio" oprócz zwyczajowych "SACD Stereo" czy "SACD Sorround Sound" wtedy bez problemu.

Kwiatek111
19-05-2010, 14:55
Rzuciłem okiem na płytę, powinno być napisane "CD Audio" oprócz zwyczajowych "SACD Stereo" czy "SACD Sorround Sound" wtedy bez problemu.

tak wiem ze to bedzie dzialac ale czy to w dalszym ciagu bedzie surround czy tylko stereo?

lukiii
19-05-2010, 14:57
Tak jak napisał Yanluk będzie to stereo