PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktos zna wykonawce



neverhood
18-05-2010, 21:01
Link (http://www.youtube.com/watch?v=0k48tTwacKE&feature=player_embedded#!)
powidz w krakowie. ktos zmontowal z niesamowita muza, moze ktos zna wykonawce. prosze przesluchac do konca bo koncowka wchodzi z jazzowa nuta

grudzinsky
19-05-2010, 00:03
najleiej to napisac wiadomosc do autora video ;)

neverhood
19-05-2010, 08:50
pisalem ale nie odpowiada

wonito
19-05-2010, 10:21
Czajkowski - Czerwiec - Barkarola

neverhood
19-05-2010, 11:59
Czajkowski - Czerwiec - Barkarola
super, a moze wiesz kto zrobil ta atranzacje z nuta jazzowa

wonito
19-05-2010, 12:42
Raimonds Pauls & Liepaya Symphony Orchestra